PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105639}
7,7 61
ocen
7,7 10 1 61
Polowanie na człowieka
powrót do forum serialu Polowanie na człowieka

Ogladałam go dawno temu. Serial bardzo mi sie podobał. Świetny pomysł, aktorzy grali fajnie. Przypadło mi do gustu, że nie było w nim typowych kosmitów z dużymi głowami, trzema palcami i swiecacych na zielono. Natomiast nowa "rasa" czlowieka była czymś nowatorskim na tamte czasy i w sumie dzis tez nic takiego nie widzialam.
Ogólnie mam do niego sentyment, szkoda że zakonczyli produkcję na jednym sezonie i to w takim ważnym momencie.

attra

za inteligentny był dla amerykańskiego społeczeństwa więc nie skończyli tylko przerwali emisję a my Polacy nie lepsi jak sobie przypomnę kiedy go emitowali tj. w środku nocy to mnie krew zalewa

szarit

Muszę się z Tobą zgodzić niestety. A wielka szkoda, bo serial naprawdę świetny...A co do godziny emisji to po raz pierwszy oglądałam go w piątki o 21... A potem była powtórka i faktycznie o takiej godzinie, że sie tylko czlowiek wkurzał!

attra

Z innych, mniej znanych seriali kojarzą mi się np. "Ludzie Typhoone'a", który to serial poruszał temat manipulacji genetycznych, a punktem wyjścia jest śmierć w zamachu profesora genetyki, Davida Typhoone'a (dosłownie kilka sekund przed zgonem nakazuje przez telefon komórkowy zniszczenie wszystkich danych oraz swoich notatek na temat prowadzonych przez siebie badań i prac). Był emitowany dosyć późną porą na Polsacie pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Czy ktoś jeszcze kojarzy tę produkcję?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones