PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596194}
5,9 342
oceny
5,9 10 1 342
Power Rangers Samurai
powrót do forum serialu Power Rangers Samurai

Co sądzicie o tej serii?

użytkownik usunięty

Jak dla mnie jedna z najgorszych.
I brakuje mi powiązania z poprzednimi seriami...

użytkownik usunięty

Zgadzam się... Myślałam, że jak to wróci do Sabanu, to skończy się era beznadziejnych Power Rangers. Jak widać się myliłam...

ocenił(a) serial na 1

Też się zgadzam najlepsza była pierwsza część jak teraz czasami zobaczę niektóre odcinki to normalnie porażka

ocenił(a) serial na 1

Jak dla mnie nie jedna z najgorszych ale zdecydowanie najgorsza z wszystkich które widziałem (a nie oglądałem tylko 2 serii).
Kiedyś serie były powiązane ze sobą i miały wątki poboczne nie mówiąc o tym że zdarzało się że rangersi przegrywali (oczywiście potem dostawali nowe moce i było po problemie ale przynajmniej raz na jakiś czas dostawali w kość) a teraz ten serial został sprowadzony niemal całkowicie do tego że rangersi trenują potwór atakuje oni go rozwalają po czym wracają do trenowania i tak w kółko.

Mnie trochę się podoba, i ciesze się że nowa seria postała, ale mnie drażni 3 rzeczy:
1.Czołówka a dokładnie muzyka wzięte z 1,2 i 3 serii i trochę zmiksowana (jak nie umieli dać inną muzykę)
2. Początek, czyli 19 i 20 odcinek powinien być przed odcinkiem ''Powstaje drożyna''
3.Mięśniak i czacha, nie podoba mi się że powrócili.

ocenił(a) serial na 1
Seba_paj

Jak dla mnie to Mięśniak to największy pozytyw tej serii i tylko on wrócił bo ten drugi to jest tylko marną podróbką i nigdy nie dorówna poprzednikowi którego grał doktor Jason Narvy :)

Spicke

1.a co sądzisz o czołówce
2.i o początkującym odcinku ? tak ci się podoba czy wolałbyś żeby 19 i 20 odcinek były jako pierwsze ?

ocenił(a) serial na 1
Seba_paj

Jeśli chodzi o czołówkę to nie bardzo mi się podoba bo oglądając tych samurajów to czuję się trochę jakby sprofanowali tą piosenkę ale chyba rozumiem dlaczego taką dali, to ma być symbol tego że serial po 7 sezonach wrócił do Sabana.
Co do początkowych odcinków to jest to coś nowego bo zawsze najpierw pokazywali początek choć nie uważam żeby takie zmiany jak przesunięcie początku na środek miałyby nagle przyciągnąć fanów to raczej odpycha bo nie wiedzą skąd się coś wzięło.

Mnie najbardziej wkurzają 2 rzeczy a mianowicie to że znowu czerwony ranger jest super ekstra ma jakieś wypasione tryby i jest główną postacią wokół której kręci się cały świat i nikt mu nie podskoczy, oraz podział na 2 sezony jest to niepokojące bo teraz nie wiem która seria zostanie wybrana na 20 sezon Rangersi wybrani przez ducha Zordona czy Piraci a biorąc pod uwagę że amerykańska wersja tego serialu zaczęła się od Zordona to pewnie tą serię wybiorą a piratów oleją i to mi się nie podoba bo bardzo liczyłem na piratów.

Spicke

dzięki za wypowiedz, a wiesz może co to za rerial, cos podobnego do power rangers tylko akcja działa się w srudodziemiu ?

ocenił(a) serial na 1
Seba_paj

Nie jestem pewien bo seriali podobnych do power rangers jest trochę ale obstawiam serial "Mystic Knights of Tir Na Nog" a jeśli to nie o to ci chodzi to napisz coś więcej na jego temat (cokolwiek pamiętasz) to może dojdziemy o co chodzi.

Spicke

ooo to jest ten serial, strzał w dziesiątkę dzięki. A wiesz może jak nazywało się to w Polsce ?

ocenił(a) serial na 1
Seba_paj

Polski tytuł to "Tajemniczy rycerze".

Spicke

aha, dzieki

morze byś mi też w tym pomógł

http://www.filmweb.pl/forum/filmy/SZUKAM+3+FILM%C3%93W,1921723

ocenił(a) serial na 1
Spicke

Poprawka nie "Rangersi wybrani przez ducha Zordona czy Piraci" tylko "Anioły czy Piraci"

Spicke

Oj tam oj tam...
Równie łatwo może widz przegapić z wielu możliwych powodów pierwsze odcinki i niestety będzie musiał jednak zadowolić się najpierw odcinkami ,,ze środka".
Uwielbiane przez wszystkich ,,Kacze opowieści" i ,, Brygada RR" i jeszcze ,, Super Baloo" też nie były emitowane chronologicznie.
I zupełnie to nie przeszkadzało nikomu:-)

Spicke

Felix Ryan gra kuzyna czachy chyba siostrzeńca albo bratanka

matiwww2

Jak na bajke to nie jest taki zły

bigdady33

według mnie samurajów powinni grać Japończycy

matiwww2

w originale to grają Japończycy, w wszystkich częściach

Seba_paj

podaj link

matiwww2

w japoni nazywają się SUPER SENTAI

ocenił(a) serial na 1
Seba_paj

W megaforce znów zmiksowali muzyczkę z pierwszych 3 sezonów teraz już pewnie w każdej serii będą tak robić :(

bigdady33

Spike jest synem Czachy

Seba_paj

Chyba drużyna

ocenił(a) serial na 1

Niektóre odcinki są całkiem spoko,ale wnerwia mnie że mówią o sobie Strażnicy,a nie Rangersi,może seria Megaforce będzie lepsza,poczekamy zobaczymy

ocenił(a) serial na 1
olekczerwony

Jak wnerwia cię że mówią o sobie Strażnicy a nie Rangersi to zmień polski dubbing na oryginalną wersję językową i będziesz miał problem z głowy ;)
Takie określenia jak "Samuraj strażnik" czy "Samuraj na straży, nic złego się nie zdarzy" są rezultatem tego że tłumaczeniem zajmują się idioci którzy w swoim mniemaniu potrafią wymyślić lepsze teksty niż twórcy serialu. W dosłownym tłumaczeniu te zwroty powinny brzmieć "Samuraj Ranger" i "Rangersi razem, samuraj na zawsze" (czy coś takiego).
Seria Megaforce na pewno nie będzie lepsza pod względem tego co będą mówić i jak będą mówić bo znów będzie "genialny" polski dubbing chyba że się przerzucicie na oryginalną wersję językową.

ocenił(a) serial na 4

Strasznie irytuje mnie to, ze straznicy za kazdym razem wygrywaja. I, ze zawsze mysla, ze pokonali potwora, a tu nagle wyskakuje w wielkiej postaci. Szczerze nienawidze motywu zordow. Zreszta kazdy odcinek jest o tym samym. Moze teraz wprowadzili troche ciekawej akcji, ale mimo wszystko. Ich gra aktorska jest beznadziejna. Te gwaltowne gesty, miny niby pelne zaciecia, dzwieki, ktore wydaja.... I te niby smieszne teksty, ktore wymieniaja miedzy soba a potworami. Spoko sie to oglada na nude i wgl. Ale, zeby jakos bardzo lubic serial, to nie. Najlepsze z calego serialu sa nazwy, takie jak rzeka Sanzu albo mistrz Xandred. I jak dla mnie calkiem przystojny jest Alex Hartman.

użytkownik usunięty

Nie wiem czy słyszeliście ale trwają prace nad kolejną serią, wróci w niej m. in. Tommy jako zielony ranger. I tutaj pytanie: macie pomysł dlaczego wraca jako zielony skoro ostatnio (w "Dino Thunder") był czarny?

ocenił(a) serial na 3

to jest seria jubileuszowa(Super Megaforce) tak samo jak Kaizoku Sentai Gokaiger(seria na 35 lecie Super Sentai),i dlatego w niewyjaśniony mi sposób Tommy wróci jako Zielony Ranger ale i nie tylko on


co do PR:Samurai to powiem o ile Japoński Oryginał który był zajebisty,i gdyby się postarano to PR:Samurai też mogło być dobre ale niestety Saban spieprzył to jak mógł,i jedna sprawa dlaczego Czerwony nie jest Azjatą(skoro ma nazwisko Shiba),to wypadło by żeby Czerwonego grał Azjata,ale co tam się czepiam

użytkownik usunięty
Widzewiak_1910

Ja najbardziej czekam na to: https://www.facebook.com/MMPRfilm ;)

ocenił(a) serial na 3

to jest jakieś fanowskie dzieło?

użytkownik usunięty
Widzewiak_1910

Tak, pieniądze na ten cel zebrali na Kickstarter ;)

ocenił(a) serial na 1

Chętnie bym sobie to obejrzał ;)

ocenił(a) serial na 1
Widzewiak_1910

hehe
Dokładnie oni już chyba bardziej nie mogli tych samurajów zrąbać.
Już ta scenka która pojawia się na początku każdego odcinka i w której jest mowa o tym że Najloki (czy jak tam się pisze tą nazwę) zaatakowały Japonie a teraz wróciły mnie denerwowała. Nie wiem jak wy ale ja to zrozumiałem że wróciły do Japonii.
Tak więc nasuwa się kilka pytani : Od kiedy Power Rangers bronią Japonii?
Jeszcze do tego widział ktoś kiedyś białego samuraja (pomijając amerykańskie filmy takie jak np. "ostatni samurai" ale nawet tam był tylko jeden biały samuraj a tu na 5 mamy tylko jedną jedyną różową wojowniczkę której przodkowie mają coś wspólnego z Azją, Antonia nie liczę ponieważ on nie był potomkiem samurajów więc mi osobiście nie przeszkadzało że nie wyglądał na Japończyka z dziada pradziada) i do tego jak już wspomniałeś Czerwony miał na nazwisko Shiba to nazwisko absolutnie nie wskazuje na to że powinien być Azjatą.
A można było przecież tym bzdurom zapobiec, jak nie chcieli zatrudniać samych Azjatów to przecież wystarczyło wymyślić im jakąś inną nazwę zamiast "Samurai" (tak jak to zrobili z aktualną w której główni bohaterowie nie są aniołami tak jak w Japońskim oryginale) i pozmieniać nazwy takie jak np. nazwisko Shiba na jakieś bardziej Amerykańskie, no ale komu by się chciało.
Dlatego właśnie moim zdanie to jest najgorsza seria z wszystkich bo zwyczajnie widać że twórcom się nie chciało wysilać.

ocenił(a) serial na 1

Odpowiedzi jest prosta Tommy powróci jako zielony ponieważ to jest ulubiony kostium fanów (prawie każdy fan MMPR chciał być zielonym wojownikiem) inna sprawa czy twórcy się wysilą i wyjaśnią to w jaki sposób zielony ranger jak i wielu innych powrócili ;)

ocenił(a) serial na 7

Skoro najgorsza, to dlaczego ma najwyższą ocenę?

użytkownik usunięty
Megafil666

Spójrz na liczbę głosów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones