Pozostawieni
powrót do forum 1 sezonu

Zagadka zniknięć

ocenił(a) serial na 10

Właśnie jestem na etapie końca pierwszego sezonu, w ogóle nie wiem jakim cudem dopiero teraz trafiłam na ten serial. Moje klimaty zdecydowanie. Oczywiście serial przede wszystkim skupia się na życiu ludzi, którzy nagle stracili bliskich, pokazuje jak sobie radzą itp. Jeszcze nie wiem co dzieje się w kolejnych sezonach, natomiast na chwilę obecną wyciągnęłam wniosek, może pochopny, że osoby, które zniknęły były poniekąd niechciane, bardziej podświadomie, tak myślę, pod wpływem chwilowych złych emocji. Nora wkurzona na męża i dzieci, które hałasują i rozrabiają - znikają, mama w samochodzie z maluchem, zmęczona płaczem dziecka, bezradna - dziecko znika, Laurie w ciąży, która chyba nie do końca była przekonana do kolejnego dziecka z mężem, z którym zaczyna żyć tylko obok siebie - dziecko znika.

ocenił(a) serial na 10
Bomadlena

żałuj ,że dopero teraz!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 7
Bomadlena

Dobra dobra, a mężczyzna z zespołem Downa?

ocenił(a) serial na 10
female_hareton

A skąd założenie, że człowiek z zespołem Downa, bądź z każdym innym schorzeniem ma być niechciany?

ocenił(a) serial na 7
Bomadlena

Bez zbędnych spojlerów. Obejrzałam cały sezon i nie masz racji.

ocenił(a) serial na 10
female_hareton

Ah no tak, człowiek wyraża tylko i wyłącznie swoją indywidualną opinie, ale nie ma racji, bo ktoś inny uważa inaczej, więc to ten ktoś na pewno ma rację. Wybacz wszystkolepiejwiedząca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones