PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667337}

Privates

7,4 110
ocen
7,4 10 1 110
Privates
powrót do forum serialu Privates

nawet ciekawie sie zapowiada i dość miło się ogląda.Powiedzmy ze jest to taki serial opowiadający o realiach szkolenia żołnierzy nowo wcielonych w szeregi angielskiej armii.

ocenił(a) serial na 7
kongod

aaaa więc o tym jest ten serial! ;o sorki za bardzo skupiałam się na Vlahosie <3 :D

politemonkey

Miałam podobne odczucia co ty :p

ocenił(a) serial na 7
Kitty456

A kto nie miał :P

agga_95

Hahaha :D
Nikt ^^
Wciąż mam przed oczami scenę w toalecie albo na "przeglądzie" :p Ten wzrok... Ten głos...

Kitty456

Ahh.. Nie przypominaj mi bo się rozpłynę... ^^
A serial bardzo dobry, wspaniały wręcz

ayramia128

Dla mnie jest wspaniały pod względem scen z Alexem i ewentualnie jego niektórych kolegów. Ale ten kapitan i inni strasznie mnie wkurzają :p

ocenił(a) serial na 7
Kitty456

Hoy jest śmieszny :P

ocenił(a) serial na 7
kongod

Zaiste, bardzo ciekawie się zapowiada. Te realia... Dobra będę szczera, co tam realia. W tym serialu gra Vlahos! W dodatku bez koszuli! *.*

ocenił(a) serial na 8
agga_95

A czy nie wiecie może, czy będzie możliwość obejrzenia z napisami polskimi?

ocenił(a) serial na 7
TheSzarllot

Pewnie będzie, ale jak już to za kilka dni.

agga_95

Ha, no przegapiłam emisję. Muszę sobie ściągnąć. :P

agga_95

Co tam bez koszuli - bez niczego! :D A jeśli chodzi o realia to ciekawe. Bardzo zabawne. :-) Ja już chcę obejrzeć następny odcinek. Alex i jego miny są powalające <3

Kitty456

Muszę się wziąć i obejrzeć:)...

ocenił(a) serial na 9
agga_95

Jaki tam Vlahost. Lomax rządzi :)

kongod

Serial jest naprawdę wciągający, fajny klimat lat sześćdziesiątych. Dobry scenariusz i nieźle napisani bohaterowie. Do tego gra aktorska naprawdę na niezłym poziomie. Do tego zakończenie ostatniego odcinka i kawałek Rolling Stones po prostu genialne. Mam ogromną nadzieję, że powstanie kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 7
emka_10

Zakończenie genialne, ale jak oni mogli to tak skończyć?!?!?!?!?!?!

agga_95

Zgadzam się. Oby był drugi sezon :D Alex był boski. Wielki lśniący punkt tego serialu <3

ocenił(a) serial na 8
kongod

Wiem że już założyłam temat o tym, ale czy mógłby mi ktoś proszę powiedzieć, gdzie oglądaliście serial? ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
agga_95

czyli zadowoliłaś się wersją bez napisów? ;>

ocenił(a) serial na 7
epizodyczna

tak :) Chociaż momentami miałam problemy ze zrozumieniem co mówi jedna postać, a mianowicie Wratten. Strasznie brytyjski akcent!

ocenił(a) serial na 8
agga_95

no właśnie też mam z tym akcentem problem... obejrzałam 2 odcinki, ale stwierdziłam że to nie ma większego sensu bez napisów, więc będę czekać. Gdyby ktoś miał jakiś cynk o takowych, to proszę rzucać! ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones