PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477142}

Privileged

6,8 385
ocen
6,8 10 1 385
Privileged
powrót do forum serialu Privileged

super!

ocenił(a) serial na 7

widzę, że tematy skończyły się na odcinku 6, więc dziwię się, że nikt nic więcej nie napisał. Serial jest świetny, zawsze dzieje się coś ciekawego i cieszę się że Megan nie jest już z Jacobem;] od początku był on jakiś dziwny, o wiele lepszy jest Will;)

ocenił(a) serial na 6
justakoszalin

zgadzam się serial jest świetny, całkiem inny od tych wszystkich jakie do tej pory oglądałam :) i z tego powodu się cieszę :)

justakoszalin

tematy się skonczyly, bo nie ma napisow... a bez nich ogląda sie bezndziejnie... macie moze napisy od odcinka 6 w górę?

ocenił(a) serial na 9
Mufka_3

Raczej powyżej 6 jeszcze w necie nie ma.. Ale są angielskie napisy i na pewno lepiej z nimi niż w ogole nie oglądac:)

AnetkaS

Trochę to dziwne, że jeszcze nie ma napisów jak już cały sezon do ściągnięcia jest.No ale cóż, pozostaje czekać...

aniaanielka

ma ktoś napisy do 8 odcinka? bo nigdzie nie mogę znaleść.... ;(

Mufka_3

Nie, bo jeszcze nie ma napisów :) pozdrawiam

aniaanielka

jak to nie ma napisow jak ja wczoraj sciagalam z napi projekt do 11 odcinka :P tylko ze 8 nie ma... ;/

Mufka_3

A to przepraszam:))) nie wiedziałam:) Ja ciągam po jednym odcinku bo ogladam też masę innych seriali wiec nie wybiegam w przyszłość ze ściąganiem napisów:) pozdrawiam

aniaanielka

na napi projeckt sa do 9,10,11,14 i 15 troche dziwnie ale do 12 i 13 nigdzie nie moge znaleść tak samo do 7 i 8. . .

asiunia_4

Napisy do 8 odcinka są już ukończone na napisy24,pozostaje tylko korekta, więc lada dzień powinny się pojawić:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones