PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597228}

Prosto w serce

4,8 12 527
ocen
4,8 10 1 12527
Prosto w serce
powrót do forum serialu Prosto w serce

Pomysł ze zrobieniem polskiej wersji "Jesteś moim życiem" jest wspaniały. Anna Mucha w roli głównej bohaterki beznadziejna, kompletne dno. Jest tyle fajnych aktorek, a wybrali najgorszą aktorkę pod słońcem i do tego jeszcze bez szkoły teatralnej. Fajnie było by gdyby zrobili polską wersję "Zbuntowanego anioła" i główną rolę męską zagrał Paweł Małaszyński, a partnerowała mu.... nie tego nie zdradzę, ale na pewno nie Mucha. A wy kogo chcielibyście zobaczyć w głównych rolach?

Alanka_2

Polskie wersje, wszystko polskie wersje. A to już nie umieją zrobic swojego filmu czy serialu, bez obcego scenariusza? Skoro mam sobie wybrac polską wersję to ja chcę Gwiezdne wojny i Matrix, a z seriali Breaking bad, Shameless i Niewolnicę Izaurę:)

alien_2

Chodzi mi o wybór aktorów, którzy mieliby zagrać głównych bohaterów ze "Zbuntowanego anioła", gdyby, podkreślam gdyby zrobiono polską wersję tej telenoweli. Zrozumiałaś moje pytanie na opak.

Alanka_2

Nie, rozumiem je doskonale. Moją odpowiedzią jest- nikogo. Chcę żeby kręcili polskie seriale, które można przełożyc na polskie realia.

alien_2

Polskie seriale takie jak Klan, Na Wspólnej, M jak miłość itd, w których jest bardzo dużo nie tylko polskich realiów, ale i odcinków, które zamieniają się powoli w Modę na sukces, a nowości to po prostu tandeta (np. Siła wyższa), jakby nie można było zrobić dobrego serialu, na który czekało by się z wielkim zainteresowaniem i oglądało by się z wypiekami na twarzy.

Alanka_2

Zapomniałam, że serial może byc albo tasiemcem albo kopią zagranicznego formatu. Ewentualnie może byc fajnym serialem sprzed 20 lat.

alien_2

Masz rację. Nie wiem o jakim konkretnym serialu ty myślałaś, ale ja lubię jeszcze starsze, zdecydowanie zakochałam się w "Bonanaza" i bardzo się cieszę, że TVP1 znowu nadaje ten serial, nie wiem ile puszczą odcinków, ale na razie cieszę się z trzeciego sezony tego serialu, choć chciałabym móc zobaczyć wszystkie sezony do końca.

Alanka_2

Pomysl z polska wersja byl troche szalony,ale do zrobienia oczywiscie tylko z KOMPLETNIE INNA OBSADA.I nie mam tu na mysli jedynie Anny Muchy.Chodzi mi oczywiscie o podobienstwo czysto fizyczne bohaterow. ; )))

elase

Moze sie myle,ale slyszalam ze Olga Boladz odmowila.Szkoda.Jest idealna do tej roli. : ))).

elase

,,La Monita,, oczywiscie : )

elase

Joanna Osyda- Debbi,Michal Lesien- Kike,Katarzyna Zak-matka Kike : ))) Filip Bobek pasuje do roli.Moze tylko bardziej ucharakteryzowany powinien byc na Martina : )

elase

Katarzyna Kwiatkowska-Turca. : )

elase

Rola Kike jest trudna,ale Michal Lesien dalby rade. ; ))) O tak hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones