PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597228}

Prosto w serce

4,8 12 529
ocen
4,8 10 1 12529
Prosto w serce
powrót do forum serialu Prosto w serce

Jedna wielka masakra!!!

ocenił(a) serial na 2

Czasami mam nieszczęście oglądać to coś. Zapewniam, że nawet ja wymyśliłabym lepszy scenariusz.
Ciągnie się jak flaki i jest bajkowo, słodko, do zarzygania nierzeczywisty, przez co wkurza mnie niesamowicie.

Przeciętne drzewo jest lepszym i mniej drewnianym aktorem, niż Mucha i Bobek (nazwiska adekwatne).

Dałam 2/10. Dałabym 1/10, ale to przegięcie, zważywszy na Kuleszę, Stelmaszyka, Sochę i Braciaka. Nie wiem, co oni robią w tej kompletnej pomyłce.

_Evilly_

Zgadzam się, Socha, Kulesza i Barciak ratują ten serial, ale nawet to nie wystarczy. To jest po prostu jedna wielka pomyłka. To już w oryginale było o wiele lepsze , chodzi mi o telenowelę sos mi vida ; )

_Evilly_

Ja również podpisuję się do tego obiema rękami. Scenarisz do bani. Mimo dobrych i fajnych aktorów jak Socha, Barciak, Kulesza,Stelmaczyk oraz Dorocińskiej, która jest młoda ale okazuje się, bardzo zdolna, to serial jest beznadziejny. Zastanawiam się kto wpadł na ten " wspaniały" pomysł wprowadzenia do filmu pani detektyw? To jest aktorka? Przecież to jakaś pomyłka !Jest tak beznadziejna, i to jej puste spojrzenie... Żal patrzeć, na te ich bezsensowne sceny z Bobkiem...Powinni ich okrzyknąć najgorszymi i najbardziej beznamiętnymi aktorami roku! Ten serial to jakaś żenada, a całkiem nieźle się zapowiadał. Klapa na całej linii !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones