PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867524}

Przebiśnieg

Seol-gang-hwa
7,9 200
ocen
7,9 10 1 200
Przebiśnieg
powrót do forum serialu Przebiśnieg

Co uwazacie? Jisoo ponoc otrzymala mnostwo negatywnych opinii za jej gre

krygg

A gdzie można obejrzeć ?

ocenił(a) serial na 8
Elle_Fanning

Na cda jest po polsku.

ocenił(a) serial na 8
krygg

Ja gdzieś czytałem, że negatywne komentarze nakręcają głównie hejterzy nielubiący Jisoo.
Nie wiem czy to prawda czy nie ale to dopiero początek jej kariery jako aktorki i jak na pierwszą główną rolę to według mnie zagrała bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 8
krygg

Na początku nie było czym się zachwycać, ale w tych dalszych odcinkach radzi sobie naprawdę dobrze :)

krygg

Jestem w trakcie i jej gra jest poprawna, nie wybitna, ale też nie jest tragicznie. Zobaczymy jak dalej :)

krygg

Moim zdaniem nie jest zle jak na pierwsza powazna role. Właściwie to ostatnie 4 epki calkiem spoko. Więcej zarzutów mam do głownego bohatera. Widzialam z nim już pare innych produkcji i grał mniejszego sztywniaka.

Drama jest ogolnie na disney+ juz z polskimi napisali (jezeli ktos ma dostep)

ocenił(a) serial na 7
krygg

Mnie nie przypadł do gustu jej wygląd jako głównej bohaterki, jakaś taka rozślimaczona.. oprócz tego od połowy serialu więcej dyszy (niby ze strachu - robiąc to czy tamto) niż mówi. po pewnym czasie to zaczyna irytować i te sceny musiałam wyciszać bo nie mogłam jej już słuchać.                                        Ogólnie nie bardzo mi się podobała chociaż kompletnym drewnem aktorskim nie była, ale jednak to nie ten poziom gry co główna rola męska, zbyt duża różnica w klasie.                                                                                  Teraz przeczytałam - jakże odmienny - wpis powyżej :) dobre ! bo ja za główną rolę męską dałabym 10 gwiazdek, dokładnie za komunistycznego, skrytego sztywniaka..

ocenił(a) serial na 8
krygg

Jestem dopiero w połowie, ale moim zdaniem gra aktorska obu głównych bohaterów jest git. Wiadomo, nie są to Oscarowe popisy, ale nie grają jak drewna. Fakty, że postać Jisoo jest trochę roztrzepana, bojaźliwa i jak ktoś napisał "więcej dyszy niż mówi" raczej wynika ze scenariusza, a nie z własnej intencji aktorki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones