PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737090}

Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta

The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
8,1 7 806
ocen
8,1 10 1 7806
8,1 12
ocen krytyków
Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta
powrót do forum serialu Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta

Najciekawszy w calym tym projekcie jest wywiad z Durstem, reszta to tylko wyciaganie czasu, tu 5 sekund, tam 10 seund i zrobili z tego 6 odcinkow zamiast jednego 60 minutowego. Na YT mozna znalezc setki programow o seryjnych mordercach gdzie wszystko skumulowane jest w 40-60 minut, przedstawione sa najciekawsze fakty z calej sprawy i tyle. Tutaj milion fabularnych wstawek, rozne gadajace glowy przekazuja ta sama informacje ale w roznych slowach. Jezeli ktos ogladal tego typu programy na YT to straci czas, bo to jednak 45 minut x 6 odcinkow. Takze najciekawsze dla mnie byloby obejrzenie wywiadu z Durstem a potem przeczytanie na wikipedii jego historii.

ocenił(a) serial na 4
rimonka

Na tle innych seriali tego typu to ten jest dla mnie słaby. Historia mnie w ogóle nie wciągnęła. Mam wrażenie, że jest tak mocno ceniony tylko przez ostatnią scenę. Zabił prawdopodobnie trzy osoby no i wszystko na temat, reszta to takie bezsensowne mielenie jęzorem.

Boskigrom

Pocieszni jesteście obaj xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones