PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107638}

Przybysz

The Visitor
7,4 215
ocen
7,4 10 1 215
Przybysz
powrót do forum serialu Przybysz

tzn czy można go gdzieś na Necie znaleźć??? bo strasznie go lubiłam i z chęcią obejrzałabym w całości, tylko go znaleźć nie mogę nigdzie :/

ocenił(a) serial na 8
Karola

Hej. Ja też od dawna go szukam na necie no i.....znalazłem :))) wersja bez lektora i polskich napisów ale jest :))) jak chcesz linka to daj znać.

ocenił(a) serial na 8
piraniusz01

walić napisy nie potrzebuję ich :) wysłałam Ci wiadomość na priva :)

Karola

Ostatnio przypomniałem sobie o tym serialu poszperałem trochę i znalazłem go na jednej stronce z lektorem , jakość VHS ale leprze to niż nic .

Maxell_master

Witam pamiętasz może jeszcze ten link do tego serialu? mogę prosić o niego

Maxell_master

Witam pamiętasz może jeszcze ten link do tego serialu? mogę prosić o niego

ocenił(a) serial na 8
minik2012

jest na youtubie, wszystkie odcinki, wersja oryginalna The Visitor whole series.
Myślałem, że nie znoszę Emmericha, a tu taki klimacik ;) Coś jak X files z Duchovnym. Ciekawe dlaczego powstała tylko jedna seria.

Karola

Hej, wersja oryginalna jest na YouTube (wyszukaj: The Visitor S01E01), a wersję z polskim lektorem po poszukiwaniach znalazłem tu: http://allcaster.pl/serial-online/przybysz-the-visitor/S01E01 - tylko trzeba mieć cierpliwość do reklam przed odcinkiem (2-3 reklamy, łącznie ok. minuta), ale dla nie znających angielskiego (np. oglądanie z rodziną) w sam raz. Też mi się ten serial spodobał, choć dopiero zacząłem oglądać. Miłego oglądania!

PS.Zapytanie dawne, ale odpisuję, bo może komuś się świeże info przyda.

Karola

Tak sie sklada ze go mam w swojej kolekcji z lektorem,jedna z licznych perelek jakie mam,za to ja mam problem z innym serialem,Ostatnie dni Pompeii.Mialem go na kasecie ale ja pozyczylem i stracilem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones