PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107638}

Przybysz

The Visitor
7,4 215
ocen
7,4 10 1 215
Przybysz
powrót do forum serialu Przybysz

Bardzo lubię ten serial . Wszędzie go szukam , gdyby ktoś znał jakąś stronę na której mogę
go znaleźć była bym wdzięczna

ocenił(a) serial na 8
andzelika231

Wersji polskiej (z lektorem lub z napisami) raczej nigdzie nie znajdziesz. Serial miał jeden sezon i w Polsce już od dawna nie jest emitowany tak samo w Stanach. Natomiast jest wersja oryginalna bez napisów na necie. :) Jesli chociaz to pomoże. Wpisz w googlach "the Visitor 1997 watch" i wybierz pierwszy link. Każdy odcinek wybierasz a potem z listy linków najlepiej ogladac poprzez gorilla.vid. Pozdrawiam :)

andzelika231

Hej, wersja oryginalna jest na YouTube (wyszukaj: The Visitor S01E01), a wersję z polskim lektorem po poszukiwaniach znalazłem tu: http://allcaster.pl/serial-online/przybysz-the-visitor/S01E01 - tylko trzeba mieć cierpliwość do reklam przed odcinkiem (2-3 reklamy, łącznie ok. minuta), ale dla nie znających angielskiego (np. oglądanie z rodziną) w sam raz. Też mi się ten serial spodobał, choć dopiero zacząłem oglądać. Miłego oglądania!

PS.Zapytanie dawne, ale odpisuję, bo może komuś się świeże info przyda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones