PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155353}

Przygody Sherlocka Holmesa

The Adventures of Sherlock Holmes
8,0 2 987
ocen
8,0 10 1 2987
Przygody Sherlocka Holmesa
powrót do forum serialu Przygody Sherlocka Holmesa

Zaczne od wyrazów uszanowania dla tych z Panstwa, ktorzy czytali Doyla a potem ogladali serial z Jeremy Brett'em, a nie dzialali w odwrotnej kolejnosci jak ja... tutaj prosze o wyrozumialosc. Siegnelam po raz pierwszy po lekture Doyl'a w wieku 7 lat i mnie.. znuzyla :) nastepnie w wieku dojrzalym po przekartkowaniu wielu innych mistrzów, dotarłam na powrót do Doyla i.......odłozyłam go na połke nizej :) ale zaopatrzylam sie w ściąge w postaci seriali z udzialem Pana Brett'a, i ot co, i ot juz i ot jasna bananowa mnie zatkało. Ogladnełam dla porzadku dnia inne kreacje Holmsa i ZADEN nie wywarl na mnie tak pokreconego, charyzmatycznego, niechętnego, sentymentalnego, ciekawego, pociągającego, bulwersującego, powalającego wrazenia jak ten aktor. Aktor ten jest niesamowity pod kazdym wzgledem za równo prywtanie jako człowiek jak i artysta, i nie obraze chyba nikogo jesli powiem, ze raczej ogladanie Go nie cieszy bardziej nikogo a tylko ludzi ciut ciut innych.... psychicznie, emocjonalnie, intelektualnie nizeli pozostałe grono naszych szanownych widzów... dlatego mysle jedni go nie znoszą, drudzy znoszą, a my nie potrafimy bez niego żyć. Wszystkiego dobrego.

ocenił(a) serial na 10
desire0

Wyrazy szacunku za słuszne spostrzeżenia. Ja w domku posiadam kompletną kolekcje serialu jak i zbiór wszystkich opowiadań z wydania Srtand po angielsku i do obydwu wracam nie raz z sentymentem. W Holmesie jest jednak te specyficzne poczucie humoru które mi odpowiada... nie każdy je lubi, nie każdy rozumie - ja uwielbiam! A we wrześniu wybieram się do Londynu zwiedzić Baker Street 221B osobiście.

mrtmv1849

Dziekuje uprzejmie za poswiecony czas na przeczytanie moich spostrzeżeń, alez zazdroszcze tej wycieczki, zycze wszystkiego dobrego i wielu emocji podczas zwiedzania Londynu, pozdrawiam.

mrtmv1849

ależ zazdroszczę Ci tej wycieczki! ja nie miałam okazji jeszcze się tam wybrać, ale jak kiedyś mi się uda, to Baker Street 221B, będzie głównym punktem wycieczki :D udanego wyjazdu ;)

Co do poczucia humoru - zgadzam się i również uwielbiam :)

ocenił(a) serial na 9
mrtmv1849

Ach, bylam na Baker Street osobiscie juz da razy. Wycieczka zdecydowanie tylko dla fanow :)

Rlyeh

Ja też bym chciał! Jeszcze nie byłem, bo ogólnie boję się podróżowania. Ale Londyn nie tak znowu daleko, więc mam nadzieję, że zobaczę to miejsce. Obowiązkowo!

ocenił(a) serial na 9
wojteczek

W razie gdyby sie nie udalo moge wyslac zdjecia :)

Rlyeh

Byłoby miło :-)

ocenił(a) serial na 9
wojteczek

Nie wiem, czy mozna wysylac zdjecia w prywatnych wiadomosciach?

Rlyeh

możesz, na przykład, wrzucić gdzieś w neta i podesłać linka ;)

ocenił(a) serial na 9
asia0123

Oj, to brzmi bardzo skomplikowanie. Moja umiejestnosc techniczna konczy sie na mailach. :D

ocenił(a) serial na 10
wojteczek

Jak masz czas na przełomie września i października to daj znać....

mrtmv1849

yhm, tylko ze to nie ja ta szczesliwa co jade... :) a czas mam zawsze :) a raczej ogolnie :) w zaleznosci na co sie zanosi ;)

ocenił(a) serial na 10
desire0

a ja byłam tam dzisiaj ale była spora kolejka a ja nie byłam sama i nie bardzo mogłam czekać... :-( Ale na pewno zajrzę tam jak kiedyś będę sama. Zajrzałam tylko do sklepiku obok - mnóstwo gadżetów, zdjęć, plakatów, sporo książek i trochę dvd. Fajna atmosfera i dużo fanów. A przed wejściem do muzeum sympatyczny młody policjant z którym można zrobić sobie zdjęcie w meloniku albo czapeczce :-)

martha65

pozazdroscic :) zycze udanego wypoczynku i wspanialych wrazen :)

desire0

Ja zapoznałem z dziełami o Holmesie, ale niestety tylko z niektórymi, jak chodziłem do gimnazjum. Nie miałem wtedy, tak jak dzisiaj, pełnego wydania wszystkich dzieł o Holmesie. Dlatego serial z Brettem był dla mnie prawdziwywm rarytasem. I kiedy później udało mi się kupić pełne wydanie dzieł o Sherlocku, na niektórych odcinkach nieco się zawiodłem. Ale wydaje mi się, że najlepszym Holmesem jest Brett. Nie oznacza to jednak, że nie lubię innych Holmesów np. cudowny jest serial SHERLOCK HOLMES I DOKTOR WATSON, w którym udział mają Polacy. Genialny serial, zupełnie nowe i nieznane przygody, Holmes i Watson są na większej stopie zażyłości. Przyjemnie się ogląda. Ale i tak będę najbardziej podziwiał ten serial. Według mnie Brett nie gra Holmesa. On jest Holmesem! :)

desire0

Fantastyczna kreacja, fantastyczna! Jeremy Brett to obecnie mój nr 1 jeśli chodzi o kreacje filmowe/serialowe Sherlocka. Do tego stopnia spodobała mi się jego kreacja, że musiałem poczytać życiorys aktora (co ciekawe, miał w młodości problemy z mową i operację z tym związaną.. normalnie zaskoczenie, jak to przeczytałem.. miał świetną dykcję i przede wszystkim zapadający w pamięci głos).

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Widzę,żeś zawitał tutaj. I zapoznałeś się z moim ulubionym serialem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones