PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532929}
6,4 4 517
ocen
6,4 10 1 4517
Przystań
powrót do forum serialu Przystań

Na poczatku ilosc nagromadzonych bledow nie tylko tych ratowniczych ale rowniez filmowych mnie po prostu szalenia bawila i spedzalem czas przed jedynka wysmienicie, potem zdalem sobie jednak sprawe ze to sie dzieje na prawde i zrobilem sie smutny, o co chodzi!?
Po pierwsze te juz wczesniej wspomniane bledy ratownicze tragedia!!! ( a serial jest o ratownikach hurra!), mam nadzieje ze nikt nie uczy sie z tego serialu "przydatnych" trickow no chyba ze jest fanem Dexter`a to rozumiem. Zla resuscytacja, zle holowanie w wodzie nieprzytomnego, buty na ratowniku itd... itd.. itd... ...
No ale ale rowniez czesc filmowa mnie urzekla. Najbardziej scena 2 odcinka w ktorej pokazane jest ujecie (praktycznie ujecia sie tam nie zmieniaja, wszystkie podobne) w ktorym pada deszcz no wiec warto sie tej scenie pelnej akcji przygladnac. A jak juz sie przygladniemy to widzimy prawdziwa perelke zielonych polskich pluc, mianowicie widac ewidentnie jak deszcz pada tylko na bohaterow ( w tym wypadku na grupe mlodziezy na jakims campingu ) takich rzeczy to nawet w Erze nie ma.
Szablonowosc, szablonowosc i jeszcze raz szablonowosc. Czy ten serial pisal gimnazjalista hmm chyba tak. Szybki look na postacie, jeden piekny bogaty, jedna piekna wyobcowana, dwoch ratownikow instruktorow ( jeden dobry drugi zly ) dwoch braci cwaniakow i jedna prima doda (ktora zreszta jest brzydka jak noc..((moja gusta)) no i ziomek na wozku ulala. Nie wiem jak ale rzeczywiscie wybor postaci powala jak pomysle jeszcze o tych drugoplanowyc to chyba znamy kolejnego scenarzyste z Emmy w reku.
Od razu nasywa sie porownanie polski Sloneczny Patrol ale wlasciwie nie warto w ogole rozmawiac o tych dwoch serialach w podobnych kategoriach...

Tak wiec Na ch** my placimy abonament!?

Krowa_3

Hehe - no tak jak sie zastanowić "głębiej" to to jest komedia, ale z drugiej stronie - nie polecam jako instruktaż...
Nie porównywałabym też do "Słonecznego Patrolu". W ogóle określenie "polski Słoneczny Patrol" nie ima mi się tutaj niczego - bo: po pierwsze - słońce to ja tam widze chyba tylko przy jego zachodzie - i to pod koniec pierwszego odcinka - no było...;)
Po drugie w amerykańskim serialu tego typu była lepsza fabuła, ciekawsze wątki pomiędzy głównymi bohaterami i piękniejsze aktorki (choć tutaj jedynie mamy Annę Czartoryską) - i przede wszystkim superprzystojni aktorzy ooooch (i tu przed oczami mam wizję Michaela Bergina w czerwonych gatkach i z opalonym umięśnionym torsem). U nas mamy jednego przeciętnego i dwóch braci - ojej. O nich szkoda gadać.

Szablonowość. Dokładnie tak. Al eprzyjemnie się go ogląda (jak na razie) - dlatego dałam 6/10 - z perspektywą wzrostu (jeśli się polepszy) i upadku (jeśli będzie jeszcze gorzej)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones