Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek Ród smoka (2022)

Drugi Tego Imienia

Second of His Name 1h 3m
7,6 3 255
ocen
7,6 10 1 3255
Ród smoka
powrót do forum s1e3

Szarżujący Daemon

ocenił(a) serial na 4

Daemon zaszarżował jak wiedźmin, kilkunastu bodajże w piach, wszystko przy akompaniamencie latających strzał. Pal licho, dali mu plot armor. Nie w bieganiu i machaniu mieczem była siła uniwersum Westeros i przyległości. Ale to, że nikomu z piratów nie wydało to się podejrzane (jasne ten piękniś coś tam patrzył do góry), do jednego gościa wyskoczyli chyba wszyscy z tych jaskiń... to zakrawa na ogranie przeciwnika rodem z akcyjniaka klasy b. Oj chyba HotD to popłuczyny po GoT-cie.

ocenił(a) serial na 10
Danaan

Ciekawe czy tak samo narzekasz jak oglądasz Szklaną Pułapkę albo inny "realistyczny " akcyjniaczek z Willisem gdzie na gościa spada grad kul i nico mu;)
Martin opisał Daemona jako wojennego przekozaka i to ma być WIDAĆ. ;p
Jak Jon miał plot amora grubego na metr to nie narzekano!

ocenił(a) serial na 4
WhiteDemon

Ale co masz Szklana Pułapka to spadkobiercy GoT-u? Gdzie Rzym a gdzie Krym? Od spadkobiercy GoT-u oczekuję, i nie tylko ja, fabuły i wszelkich wydarzeń na jakimś poziomie. Jak miałbym ochotę na bezmózgiego akcyjniaczka, a nie mam, to włączyłbym sobie jakichś Avengersów. To moja opinia i mam do niej prawo.... Natomiast, chętnie przeczytam jakieś kontrargumenty ale na poziomie :D

ocenił(a) serial na 10
Danaan

Dostał kilka strzałów i padł, o! ;)

Danaan

Fatalna scena, z jednej strony bardzo fajne i realistyczne rozgrywki polityczne, a z drugiej bitwy z rozwiazaniami taktycznymi na poziomie przedszkola, ma sie troche taki dualizm w postrzeganiu tego serialu (zreszta w GOT bylo podobnie, zwlaszcza w ostatnim sezonie).

ocenił(a) serial na 8
Danaan

Szarżujący Jon ci nie przeszkadzał?

https://www.youtube.com/watch?v=HNGP0bmVKsY

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 4
inzynier6pl

Przeszkadzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones