Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Ród smoka (2022)

Księżniczka i królowa

The Princess and the Queen 1h 7m
6,9 2 747
ocen
6,9 10 1 2747
Ród smoka
powrót do forum s1e6

Przede wszystkim sprawiał wrażenie poszatkowanego. Twórcy chcieli na szybko zawiązać kilka wątków i trochę im chaos wyszedł.
Nadto, wiadomo było, że dostaniemy przeskok czasowy i starsze aktorki, jednak zupełny brak powiązania z treścią poprzedniego odcinka bardzo raził.
Nie wyjaśniono sprawy Cole'a, który sobie tak o, wyszedł żywy i nieukarany z jatki, którą sam spowodował na weselu, a teraz nadal jest członkiem Straży.

Przepychanki między królową i księżniczką mogłyby być bardziej wiarygodnie pokazane.
Na razie to takie dwie kłótliwe i zazdrosne baby, może i tak w życiu bywa, ale nie ma zbytniego powodu, żeby tak się kłócić. Alicent wygląda tutaj na znacznie bardziej dożartą niż Rhaenyra.

Larysowi Strongowi najbliżej do postaci z GoT pod względem intryganckiego klimatu, jednak mimo starań twórców, aby Larys był wysublimowaną postacią, całe jego jestestwo krzyczy: "jestem knującym, złym typem". Jego intryga była łatwa do przejrzenia. Na chwilę obecną nieznośny dla mnie bohater. Przesadzony. Zwykle lubię intrygantów, ale nie jego.

Viserys. Wiadomo było, że po 10 latach będzie raczej zdziadziały, ale liczyłam na więcej z jego strony. Chociaż dostał ode mnie plusika za nieprzyjęcie rezygnacji Lyonela! :) I mocna była ta scena z całowaniem pierścienia, chyba to był pierścień zmarłej żony Aemmy.

Szkoda Lyonela, chyba jedyny prawy człowiek w otoczeniu króla, a teraz ta szujka Otto wróci. :P

Dobrym pomysłem było postawienie braci w identycznych sytuacjach. Przy czym Daemon okazał się mniej zdecydowany niż Viserys.
Szkoda Laeny, ale scena jej odejścia robiła wrażenie.

Aha, świetne są smoki. Jeden z jaśniejszych punktów tego odcinka.

ocenił(a) serial na 8
Nihraz

ogólnie zrobili za duży przeskok czasowy jakbyśmy nagle zacżlei oglądac 3 sezon bez obejrzenia 2 ehhh oby to naprawili bo mi sie ciężko oglądąło ten odc. Większośc postaci , aktorów którzy zostali jacyś tacy nijacy - haos .

Nihraz

IMO zarowno krolowa jak i ksiezniczka duzo ladniejsze od swoich maloletnich wersji. A Laena wprost doskonala!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones