Rabbit Hole
powrót do forum 1 sezonu

Nie pamiętam, kiedy pilot serialu miał TAKIE MOCNE plot twisty, że nie wiesz już co się dzieje. Mega! Ostatnio serial mnie tak wciągnął po 1 odcinku przy okazji peirwszego sezonu Białego Lotosu. Obstawiam, że Rabbit Hole będzię drugim najlepszym serialem 2023 roku po Shrinking.

ocenił(a) serial na 7
heavygunner

to polecam obejrzeć pilota Mayor of Kingstown :)

miko1980

Ooo to się czuję zachęcona

ocenił(a) serial na 10
miko1980

to akurat są straszne nudy

heavygunner

Zgadzam się, odpaliłam licząc na coś podobnego do wyidealizowanej Ameryki z Designated Survivor a tu taka miła niespodzianka. Tylko nie wiem czemu mimo tego, że wczoraj miał premierę 3-odcinek dostępne są dopiero dwa.

ocenił(a) serial na 5
villemo75

U nas odcinki tego serialu wychodzą bodajże z tygodniowym opóźnieniem. Tak to niestety działa na SkyShowtime. A to i tak dobrze, bo przy niektórych serialach opóźnienie w porównaniu ze światową premierą jest jeszcze większe.

qiks33

Łeeee to kicha :/

heavygunner

Bialy lotos to bardziej 2 sezon,az iskrzylo.

ocenił(a) serial na 7
heavygunner

Ja liczyłem na coś realistycznego, przegadanego szczególnie jak usłyszałem że to ma być szpieg korporacyjny a to taki akcyjniak bum bum się okazuje być z konfliktem bohater przeciw światu, nierealistycznie dalekie od prawdy taka sieka przynajmniej tak o tym zacząłem myśleć jak przeczytałem trochę recenzji, opisów itd

pidzieciol

Lubudubu. Scenariusz ma więcej dziur niż polska droga po zimie. I po kiedy grzyba oni zatrudnili do głównej roli dziadka Surherlanda?

ocenił(a) serial na 7
Brat_Dextera

bez przesady 57 lat to wiek średni, dziadkiem predzej mozna nazwac jego ojca Donalda ktory ma juz prawie 9 dych na karku a nadal aktywnie grywa w filmach (restekpa).

zreszta taki Charles Dance ktory tu gra jego ojca tez juz dziadziuniu (76) a ogladanie go w akcji to czysta przyjemnosc :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones