Ragnarok (2020-2023)
Ragnarok: Sezon 1 Ragnarok sezon 1, odcinek 6
odcinek Ragnarok (2020-2023)

Tak, kochamy ten kraj

Yes, We Love This Country 40m
7,9 334
oceny
7,9 10 1 334
Ragnarok
powrót do forum s1e6

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego nie zrobił żadnych zdjęć tych beczek w środku ????
totalny absurd

ocenił(a) serial na 7
zbyszekantczak1993

Bo jest młotkiem

ocenił(a) serial na 6
zbyszekantczak1993

Bo odebrali mu smartfona i dali w zamian telefon z którego mógł tylko dzwonić i pisać smsy.

Angieee_Fox

tak wiem ale przecież miał telefon tej dziewczyny na którym znalazł ten tunel ukryty.

zbyszekantczak1993

Oglądałeś ze zrozumieniem serial czy nie?

Daniel_San_kinomaniak

tak oglądałem uważnie, telefon miał ten dziewczyny więc dlaczego nim nie zrobił zdjec ?

zbyszekantczak1993

bo chyba chcieli podkreślić, że jest silny ale głupi, a cwany to jest jego brat. Innego wyjaśnienia nie widzę.

ocenił(a) serial na 7
zbyszekantczak1993

co więcej, odebrali mu ten telefon i mam odcięła dostęp do internetu, że niby nie mógł korzystać z for internetowych... więc skoro już miał telefon koleżanki to po pierwsze dlaczego nie wstawił tych zdjęć i jej filmu na fb na przykład... no i dalej dlaczego tym telefonem zdjęć nie zrobił beczek i też ich nie wstawił... to naprawdę głupie było...

zbyszekantczak1993

W przypadku Magne takie pytania chyba nie mają sensu, bo on jest wyjątkowym młotkiem nawet jak na Thora (lub jego potomka) ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones