PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708221}
6,0 119
ocen
6,0 10 1 119
Rail Wars
powrót do forum serialu Rail Wars!

Jestem zaskoczony ze dopiero teraz pomysleli o anime jak ta. Przeciez Japonia slynie z tego
przez caly czas. W kazdym innym anime wystepuja pociagi, wszyscy korzystaja z sieci
kolejowych. Pytanie co mozna dodac w takim anime, mysle ze nie konczy sie na przejazdach,
naprawach i rzadkich pociagach. Beda problemy miedzy bohaterami, walka z przestepstem i
rozne inne przygody czeka naszych glownych postaci.

ocenił(a) serial na 4
mioxy40309

Myślałem, że sam hejt poleci z facji fanserwisu ( http://i.imgur.com/1JjYmXw.gif huh), a jednak nie. Oglądam z racji pociągów, bardzo lubię ten temat a kolej w Japonii także zawsze mnie interesowała.

ocenił(a) serial na 7
mioxy40309

Brakowało mi wątku przewodniego i przeistoczenia tego haremu w jakiś finałowy romansik;)
Ogólnie niezłe, ale bez fajerwerków.

Gubio

Dzieki temu mozemy czekac na drugi sezon gdzie moze sie rozwinie ten watek i zobaczymy czy kazdy z nich zdola dostac sie tam gdzie chca.

ocenił(a) serial na 7
mioxy40309

To nie ten typ haremówki, w którym coś się rozwija. Tutaj już po kilku odcinkach widać, że główny bohater jest 100% aseksualny.

ocenił(a) serial na 4
Gubio

Jedyne co ta seria miała do zaoferowania to był fanservice, który był naprawdę dobrze, hmm, narysowany (?) :D
Oglądałem to dla pociągów bo bardzo lubię ten temat, ale mało niestety otrzymałem informacji.
Mimo wszystko na pewno nie najgorsza seria tego sezonu. Nie zanudziło mnie to, obejrzałem do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones