PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747386}
6,7 603
oceny
6,7 10 1 603
Rebellion
powrót do forum serialu Rebellion

Czy ktoś orientuje się może co stało się z Elizabeth (ukochana Jimmiego) oraz z matką Minnie? :-/

ocenił(a) serial na 6
Sylvia_Cage

Oraz ta brunetka co zaszła w ciążę z angolem z zamku? Czy będzie 3ci sezon?

ocenił(a) serial na 8
Sylvia_Cage

Drugi sezon produkował Netflix zamiast irlandzkiej telewizji i to jest prawdopodobna przyczyna rozjechania fabularnego. Irlandczycy wyprodukowali Resistance, którego na razie nie da się obejrzeć na platformach. Natomiast jeśli chodzi o matkę Mahonową to w pewnym momencie jest powiedziane że nie żyje.

Sylvia_Cage

nie ma żadnej z trzech przyjaciólek od których w zasadzie zaczął się serial :)) Ani Elizabeth, ani tej co zaszła w ciązę, ani rudej aktywistki, mogli o nich coś chociazby wspomnieć a nie tak jakby ich w ogóle nie było :)

ocenił(a) serial na 7
kargulowa555

Tak z ciekawości - skoro piszesz o czymś niewesołym to czemu dodajesz uśmiechniętą buźkę?

m_a_c_88

a dlaczego niewesołym? to raczej obojętne pytanie z lekkim przymróżeniem oka- czy twórcy myśleli, ze nikt nie zauważy braku głównych postaci ?

kargulowa555

przymrużeniem oczywiście ( za szybko wcisnął mi się ALT )

ocenił(a) serial na 7
kargulowa555

Dla mnie raczej smutne, że ich zabrakło i nie zostało to w żaden sposób wyjaśnione, dlatego nie dałabym tej buźki. Ale jak już wiem jakie emocje towarzyszyły Ci przy pisaniu to łatwiej mi jest to zrozumieć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones