PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444621}
5,3 392
oceny
5,3 10 1 392
Regina
powrót do forum serialu Regina

?????

ocenił(a) serial na 8

Zdjęli ją z ramówki?
W programie tv nie ma jej, ani dzisaj, ani jutro, ani w przyszłym tygodniu...kurde ostatni odc. tak mi się podobał, a oni takie coś?!
Jak im się oglądalność nie podobała, to trzeba było zainwestować w reklamę i najlepiej na Polsacie...

ocenił(a) serial na 6
Blur

Ani nie strasz! Kiedy wreszcie powstał jakiś solidny, polski serial, najlepiej go zdjąć z anteny :/ Co za beznadzieja :/ Mam nadzieję, że to tylko chwilowe!

Mathisek

"Regina" była ciekawa. Nie tam od razu coś wspaniałego, ale po prostu całkiem solidny serial, który miał bardzo niskie wyniki oglądalności i dlatego został zawieszony.
A może to tylko taki sprytny wybieg ze strony TV4? Zdejmiemy serial z anteny, przerwiemy w ciekawym momencie i zobaczymy co się stanie, gdy za jakiś czas powróci. Jeżeli oglądalność będzie lepsza to ok, jeżeli niewiele się zmieni, wtedy definitywnie go zawiesimy. Chyba sam w to nie wierzę. Pozostaje nam liczyć, że wszystkie odcinki "Reginy" pojawią się kiedyś na dvd, choć w to również nie bardzo wierzę.
Szkoda, ale jak widać większość ludzi woli "M jak miłość", "Klany" i inne tego typu gnioty. Prawdziwe to i zarazem przerażające.

La_Pier

Oficjalna informacja TV4 - serial "Regina" powróci na wiosnę 2008 :)

ocenił(a) serial na 2
La_Pier

Nie wiem czemu ale nie rozumiem zwyczajnie, czemu twórcy wymyślili bohaterce imię, takie samo jak firma papierów toaletowych:D:D:D:D Serial nawet fajny, ale nie mogę przeboleć nazwy:D:D:D na początku pomyślałem, że to dokument o papierach:DDsasasasasas joke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones