PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685433}

Resurrection

6,8 1 602
oceny
6,8 10 1 1602
Resurrection
powrót do forum serialu Resurrection

Czy jest szansa na 3 sezon bo 2 kończy się tak jakby mogła nastąpić kontynuacja... Jeśli tak to kiedy moze ktos wie?

ocenił(a) serial na 6
incjusz

Jeszcze nic nie wiadomo, ale raczej nie ma zbyt dużych szans na 3 sezon.

Tomcio24

Szkoda... Bo w sumie 2 sezony zrobili , obejrzałam i tak naprawde nie do końca wiadomo o co im chodzi ;) Być może twórcy sami się już pogubili ;)

ocenił(a) serial na 7
incjusz

dokładnie, nie odpowiedzieli na kilka wątków m.inn. sprawy z tą kobietą a agencji, która jako jedyna przeżyła katastrofę lotniczą i na ścianie miała zdjęcia i wykresy z nią związaną.

ocenił(a) serial na 8
incjusz

nienawidzę, kiedy urywają seriale. w dzisiejszych czasach to najwyraźniej modne, bo jest cała kupa seriali, które są zawieszone (albo przynajmniej na to wygląda). mogliby przynajmniej sensownie to zakończyć, żeby miało ręce i nogi. oczywistym jest, że temu serialowi daleko do gry o tron, ale przyznam szczerze, że jestem ciekawa odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące fabuły...

ocenił(a) serial na 5
fuckyounick

Jeśli temu serialowi dajesz 8/10, do Gry o Tron mu daleko, to ile dajesz Grze o Tron? 15/10? A ile dajesz jeszcze lepszym serialom niż Gra o Tron 75/10?

ocenił(a) serial na 8
per333

co za kretyńskie pytania? robisz to za darmo, czy płacą ci za bycie frajerem? a ty ile dajesz serialom, które są lepsze niż te, którym wystawiłes maksymalną ocenę? używaj głowy, obiecuję, że to nie boli.

ocenił(a) serial na 5
fuckyounick

Niewielu serialom/filmom dałem ocenę maksymalną, bo jest to ocena zarezerwowana dla rzeczy genialnej, epokowej, co najmniej wybitnej. W przypadku seriali z XXI wieku, tylko jeden otrzymał ode mnie taką skrajną, maksymalną notę.

ocenił(a) serial na 8
per333

nie chcę, żebyś przez przypadek odniósł wrażenie, że obchodzi mnie twoje zdanie, więc nie musisz się zwierzać. żegnam.

ocenił(a) serial na 5
fuckyounick

Jesteś niebywale prymitywnym człowiekiem o niskiej inteligencji i dużym poziomie frustracji. Nawet to dość zabawne, bo dość charakterystyczne.

ocenił(a) serial na 8
per333

powiedział ten, który definiuje człowieka po kilku zdaniach. uczcijmy to brawami :D

ocenił(a) serial na 5
fuckyounick

Ciebie można zdefiniować po twoich własnych reakcjach. Sama dajesz o sobie świadectwo. Nigdy w realu nie spotkałem kobiety tak prymitywnej jak ty (o ile za tym nickiem rzeczywiście kryje się kobieta). Niska kultura osobista, chamusiowatość wypełzająca spod co drugiego posta, sposób reagowania być może znamionujący osobnika z zaburzeniami psychicznymi.

I to nie jest jakaś interpretacja twoich osobliwych postów. Ty sama wręcz manifestujesz swoje prostactwo, wręcz prosisz o to by ciebie w taki a nie inny sposób definiować. Pachnie tu ewidentnie patologią albo właśnie ową chorobą.
Ten poziom frustracji, który objawiłaś jest niesłychany, jeśli się weźmie pod uwagę, że zapytałem tylko o "system" oceniania filmów. U ludzi zaburzonych albo upośledzonych reakcje często są nieproporcjonalne do sytuacji, gwałtowne, nierzadko agresywne.

ocenił(a) serial na 5
fuckyounick

Pamiętaj na przyszłość, że to jest forum publiczne i każdy widzi w jaki sposób reagujesz na posty innych użytkowników.

ocenił(a) serial na 8
per333

naprawdę żyjesz w przekonaniu, że obchodzi mnie to, w jaki sposób definiuje mnie jakiś prostak z filmwebu, który absolutnie nie ma pojęcia ani o mnie, ani o moich "chorobach"? Kpisz sobie :D To jest "chamusiowatość" i wysoki poziom frustracji. Mogłabym napisać jeszcze kilka rzeczy, ale po co? :))) żegnam pana,

ocenił(a) serial na 5
fuckyounick

Biedna, zagubiona, nieszczęśliwa kobieto - przecież to ty przedstawiasz się wszystkim naokoło jako prostaczkowata, prymitywna baba. Do kogo masz o to pretensje?

ocenił(a) serial na 6
fuckyounick

Nie przejmuj się tym użytkownikiem "per33". To stały bywalec filmwebu, który krytykuje ludzi za to, jak oceniają filmy i seriale. Widocznie nie ma nic ciekawszego do roboty :-).

ocenił(a) serial na 8
Tomcio24

tak pomyślałam, że to jakiś troll ;) dzięki

ocenił(a) serial na 6
per333

A g.... Cie to obchodzi kto jaka ocene daje inteligencie szpagatowy

per333

Gra o tron dla mnie 1/10 bo po pierwszym odcinku zrezygnowałam!!!! Więc sorry, ale wypowiadaj się za siebie! Za to ten serial jak najbardziej 7/10!!! Gra o tron gra o tron rzygać się chce w kółko gra o tron.....

ocenił(a) serial na 7
eluniah

Święta racja, jak dla mnie Gra o tron jest strasznie nudna 2/10

fuckyounick

Nie mam odniesienia bo nie oglądałam jeszcze Gry o tron. Wiem wiem ;) co za wstyd :) Ogolnie zaczynam obawiac sie Oglądać nie zakończone seriale właśnie ze względu na ich częsty brak końca . Kolezanka tak mnie nakreca na ten serial ze pewnie kwestia czasu i nadrobie zaległości ;)

ocenił(a) serial na 8
incjusz

tak samo zaczęłam oglądać the borgias i nie widać kolejnego sezonu. to samo z under the dome i the knick. zaczęłam dzisiaj oglądac les revenants - podobna historia.

ocenił(a) serial na 6
fuckyounick

Drugi sezon Les Revenants podobno ma być jakoś w tym roku :-).

ocenił(a) serial na 8
Tomcio24

Lubię to ;) ja dopiero kończę pierwszy.

ocenił(a) serial na 6
incjusz

No i trzeciego sezonu nie będzie. Resurrection zostało skasowane.

Tomcio24

Dzięki za info aczkolwiek jestem mocno zawiedziona :(

ocenił(a) serial na 8
incjusz

Wielka szkoda. Szukałam w internecie trzeciego sezonu przez długi czas, ale nic nie mogłam znaleźć... to się nie doczekam już. Powiem szczerze, że bardzo mnie wciągnął ten serial.

ocenił(a) serial na 7
roksana_f

Serial był fajny :( No, ale dzięki skasowaniu tego serialu poznałem Pretty Little Liars serial jest super :))

Tomcio24

I chwała za to, ten serial okazał się pomyłką dla mnie. Aż można było przysnąć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones