Resurrection
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2 jest...

ocenił(a) serial na 8

...o wiele ciekawszy i według mnie bardziej dynamiczny niż 1 sezon.Właśnie obejrzałem drugi odcinek i muszę przyznać,że zaczyna robić się ciekawie.Motyw z uśmierceniem i powrotem Bellamiego super, babcia Jacoba zdecydowanie nie ma zbyt czystych intencji.Ciekawe co to za szkielety znalazła na terenie fabryki.
No i w końcu większą uwagę skupiają na samych powracających,więc może w tym sezonie doczekamy się jakiegoś niewielkiego chociaż wyjaśnienia.Zobaczymy!

Jak wam się podobają nowe odcinki?Co myślicie o całej historii?

Pozdro ;)

ocenił(a) serial na 10
Ciciu30

Ja właśnie obejrzałam dwa odcinki,drugiego sezonu.Rzeczywiście zapowiada się ciekawie, i bardziej się wszystko rozkręca.Fajnie,gdyby moja mama mogła tak powrócić,choć na chwilę :(
A wiesz może na jakim kanale telewizyjnym lecą te odcinki 02sezonu na bieżąco? Bo ja oglądam w necie ale tu są chyba z opóźnieniem.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
asafi

Prawdę mówiąc,chyba żadna polska stacja tego serialu nie nadaje na chwilę obecną, przynajmniej nigdzie informacji na ten temat w necie nie znalazłem.A i sama wikipedia nie podaje żadnych informacji na ten temat.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Resurrection_%28serial_telewizyjny%29

Więc pewnie zostaje tylko oglądanie w necie na chwilę obecną.

Przykro mi ze względu na Twoją mamę,niestety takie życie.

Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 8
asafi

W sumie nie powinienem tu o tym pisać, ale na serialeonline można w miarę aktualnie obejrzeć odcinki na bieżąco ;)

ocenił(a) serial na 10
Ciciu30

Heh dzięki :) Ja oglądam na alekino też są w miarę szybko,lecz pierwsza wersja ENG niestety...
Zaraz nas stąd wyrzucą za sypanie nazwami hehe :)
Miłego oglądania.
Ja jutro ruszam z The Walking Dead, na szczęście ten serial można już obejrzeć w telewizji na Fo*
Długo się nie mogłam do niego przekonać,jednak wciągnął mnie tak jak Resurrection.

Miłego tygodnia życzę :)

ocenił(a) serial na 8
asafi

No proszę,tak się składa,że właśnie dzisiaj wieczorkiem skończę 4 sezon TWD i czekam z niecierpliwością na jutrzejszą premierę na Fo*sie. Z TWD miałem podobnie,zacząłem pierwszy sezon i dotrwałem do końca,potem zaliczyłem połowę 2 sezonu,ale się zniechęciłem i zrobiłem paro tygodniową przerwę. W końcu odgrzebałem 2 sezon, a właściwie drugą jego połowę i miło mnie zaskoczył ten sezon i wciągnął tak, że potem od razu cały sezon 3 i teraz 4, a jutro lecimy z 5.
Serial TWD choć czasami wali lekkimi błędami jest naprawdę niezły, klimat zagrożenia i strachu, grupka ludzi starająca się przeżyć w post-apokaliptycznym świecie,podejmująca to dobrą, a to złą decyzję tylko po to żeby przetrwać.
Ostatnio zaczął się serial "Z nation", podaję jako ciekawostkę, według mnie nie dorasta do pięt TWD, ale ma trochę specyficzny klimat i można go obejrzeć z przymrużeniem oka.

Również życzę miłego tygodnia ;)

ocenił(a) serial na 10
Ciciu30

A ja właśnie teraz zorientowałam się,że jednak nie mam Fo*a .... na dekoderze ... no i gdzie ja obejrzę dzisiejszy 5 sezon T W D? :( :( :(
Jestem zmuszona czekać,aż odcinki pojawią się w necie... :(
A tak się cieszyłam ...
Mi się w tym serialu podobało i podoba,że nigdy do końca nie wiadomo co się nagle wydarzy i praktycznie każdy odcinek kończy się czymś tak zaskakującym,że z niecierpliwością czekasz na kolejny....
Taki sam był serial "Skazany na śmierć". Pomimo krytyki większości ludzi,ja go uwielbiam.Gra aktorska co po niektórych pozostawia wiele do życzenia ale główni bohaterzy ... ach ... brak słów.

Pozdro

ocenił(a) serial na 8
asafi

Ja już jestem po premierze 1 odcinka sezon 5. Nie ukrywam,wymiata jak nic,godny polecenia.
Podałbym ci namiary w necie gdzie możesz go już obejrzeć z napisami pl za darmo,sam właśnie tam obejrzałem.
Nie chcę jednak podawać tutaj linka,choć stronkę wymieniłem we wcześniejszej wypowiedzi.
Jeśli bardzo Ci zależy,żeby szybko obejrzeć,to powiedz jak mogę Ci przesłać namiary.

Pozdrawiam ;)

Ps.Wysłałem Ci zaproszenie do znajomych,może wtedy prywatną wiadomością będę mógł wysłać namiary :)

ocenił(a) serial na 10
Ciciu30

Zaakceptowane :)

ocenił(a) serial na 8
asafi

No i wiadomość też poszła ;)

Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones