PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627509}

Rezydencja

4,9 1 861
ocen
4,9 10 1 1861
Rezydencja
powrót do forum serialu Rezydencja

Jak myślicie będzie więcej sezonów rezydencji?

ossesowna

Jeżeli wczoraj był 58 odcinek-rzekomo ostatni 1. sezonu, to musi być 2. sezon!!!przecież jeszcze nic się nie wyjaśniło! musi wyjść na jaw, że Basia to córka Podhoreckiego, że Marek to nie jest biologiczny syn Jana, że Krzysiek-narzeczony Basi to niezły numer, oraz inne wątki poboczne mają ulec rozwiązaniu... no i Basia i Marek muszą być razem!
Nie będzie tylko dalszego ciągu po tym jak nastąpi happy end...liczba odcinków też została zmniejszona niż pierwotnie zakładano:)!w styczniu czy lutym br. ostatecznie zakończono zdjęcia na planie serialu!a ostatnie emitowane odcinki były nagrywane wczesną jesienią...zatem muszą być pokazane odcinki nakręcone zimą:))logiczne!

plumeria

MUSI!!! Nie logiczne

zapraszamy na Facebook

ocenił(a) serial na 6
ossesowna

TVP zrezygnowało z tego serialu i skończył się na niczym

efka__

nakręcono ponad 100 odcinków, więc po co by je realizowano skoro nie mają zamiaru emitować?bez sensu...chyba, że będzie odpłatnie na tvp vod...albo poczekają i wyemitują serial w lepszym czasie antenowym i o takiej godzinie by nie kolidować z innymi serialami na innych stacjach??

ocenił(a) serial na 6
plumeria

a to nie wiedziałam, fajnie, że będzie jeszcze emisja

efka__

mam nadzieję, bo już takie dziwne słuchy chodzą o serialu, że sama nie wiem:)na pewno nie zaprzestano kręcenia w połowie...miesiąc temu zakończono pracę na planie i zrealizowano 119? odcinków:)TVP na pewno nie przewiduje kontynuacji serialu...bo oglądalność była dużo gorsza niż się spodziewano a sporo kasy w to wpakowali-same gaże dla aktorów były bardzo wysokie-to tylko o to chodzi-o koszta!:) planowano więcej sezonów i duże zyski z przedsięwzięcia, a tu lipa-było wielkie rozczarowanie...Natomiast sam serial został nakręcony do planowanego końca -czyli rozwiązania wszystkich wątków i happy endu:) nie wiem tylko kiedy i gdzie wyemitują najnowsze odcinki? jeszcze tej wiosny?jesienią? czy latem?nigdzie nic na ten temat nie jest napisane:(

plumeria

Na razie nie ma planu emisji:( Ale musimy udowodnić TVP, że się im opłaca puścić "Rezydencję" Oglądajmy nawet bez głosu odcinki umieszczone na stronie TVP, żeby był ślad zainteresowania

wobronirRezydencji

Dzisiaj sroda i nie widze w programie Rezydencji?? Co sie stalo? Musze Wam powiedziec, ze moj malzonek oglada, ja nie bardzo, ale sie wkrecilam i ogladamy razem a tu dzisiaj taki KLAPS! Oddajcie nam serial!!!!

rybcia13

Oddajcie 'Rezydencję" wzamian weźcie "KLAN" ,"Mode na sukces" i inne dziadostwa!!!

efka__

Zapraszamy www.facebook.pl/wobronieRezydencji jesteśmy za kontynuacją serialu

wobronirRezydencji

Nie rozumiem dlaczego takie "tasiemce" jak "klan", "m jak miłość" i inne odmużdzżające seriale maja rację bytu w telewizji,a gdy pojawia się dobry serial"Rezydencja" który jest nie tylko zajmujący,wzruszajacy,zmuszajacy do muślenia i wyciągania wniosków,potrafi dotknąć w człowieku najczulsze struny,na myśl przywodzi mi piękną "trędowatą".Ta opowieść którą pdnalazłam w "Rezydencji"mnie zachwyca,chłonę każdą scene,bo jest to piękna opowieść,a aktorzy...muszę powiedzieć że niektórzy to mistrzostwo świata,bo grają mimiką ,spojrzeniem,glosem ...coś wspaniałego,nie wszyscy,ale jednak.Te wszystkie "JULKI","majki","Ulki brzydulki" się nie umywają,to je bym wywaliła pierwsze z telewizji,
Jka by była książka "rezydencja" to ja bym dziś kupiła wszystkie części,tak bardzo bym chciała wiedzieć co dalej!!!No zróbcie coś,niech jakaś sprawiedliwość będzie.I wywalczcie jakieś dobre godziny emsji.Czekam

kokibo29

Zamierzamy się nie poddawać...A Powyższy post powinien zainteresować scenarzystów:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones