PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660466}
7,7 694
oceny
7,7 10 1 694
Rich Man, Poor Woman
powrót do forum serialu Rich Man, Poor Woman

Obejrzałam na love-drama 11 odcinków, ale w ost. odcinku (tudzież 11) ejst zwiastun kolejnego
odcinka. To znaczy, że będą nastęone odcinki?!

ocenił(a) serial na 10
Averygill

Mi to nie wyglądało na zwiastun. Tylko na urywki z poprzednich odcinków.

Daray

Na początku kwiet

charlotte17

Nie mam pojęcia dlaczego ucięto mój post. Chciałam napisać, że na początku kwietnia wyszedł dodatkowy odcinek;)

charlotte17

to raczej nie jest dodatkowy odcinek, a po prostu special - częsty przy popularnych dramach. Nazywa się Rich Man, Poor Woman In New York i powinien być traktowany osobno, bo to pełnometrażówka na dwie godziny.

SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!SPOLER ALERT!!

saw it - loved it, bo w sumie czego innego można było sie spodziewać? nie spierdzielili tego jak niektórych specjali (np. Hotaru No Hikari), jedyne co mam mu do zarzucenia to przesada ze sponsoringiem (za wiele wstawek przypominających) i zakończenie, które powinni nakręcić na nowo, a nie zerżnąć z 11-go odcinka, bo przecież Makoto nie wracała tym razem z Brazylii, tylko ze Stanów;) Ale rozumiem, że musieli przyklepać opcję z powrotem Asahiny, stąd ten zabieg więc jestem wyrozumiała:D

Averygill

Gdzie można obejrzeć ten specjal po polsku ?

Karolina_156

na love-drama

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones