PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875654}
3,2 101
ocen
3,2 10 1 101
Ridley Jones: Strażniczka muzeum
powrót do forum serialu Ridley Jones: Strażniczka muzeum

Ten animowany serial dla dzieci uzyskał tylko i wyłącznie tak niskie oceny, gdyż w kreskówce pojawiają się postaci i tematy LGBT+. Tylko i wyłącznie dlatego kilku zafiksowanych polaczków zaniżyło tej fantastycznej bajce ocenę. W rzeczywistości to świetnie animowana, z idealną dykcją, rewelacyjnymi piosenkami (1 piosenka na odcinek!) animacja o dziewczynce, która zostaje strażniczką muzeum. Gorąco polecam wszystkim rodzicom puścić dziecku tą bajkę bo animacji z ładnymi piosenkami teraz jest jak na lekarstwo.

hexplor

Gdyby nie komentarze tutaj nawet bym się nie zorientowała ze lgbt jest w tej bajce. Ale to tylko pokazuje jaką ktoś ma bańkę w swoim życiu. Ja mam różnorodna i nie zawracam nawet uwagi.

agup

jeśli niebinarny bizon czy chociażby mumia z 2 tatusiami nie są dla Ciebie elementem ideologii lgbt+/-, to nie wiem co nim jest...

ocenił(a) serial na 1
hexplor

jak za parę lat wychowawczynią twojego dziecka w przedszkolu będzie drag queen bo to okej to przemyślisz sprawę pewnie czy propagowanie tej ideologii dziecku które jeszcze nie w pełni rozwinęło swój umysł

turdman

Przypuszczalnie z jego związków dzieci nie będzie - dla tego tak chętnie namawia do indoktrynacji innych dzieci.

ocenił(a) serial na 1
hexplor

Polaczków? A ty kim jesteś? A może identyfikujesz się jako Meksykanin?

damianosss

Ewidentnie nonbinary trans mexican woman ;-)

ocenił(a) serial na 1
hexplor

Animacji z ładnymi piosenkami jest od cholery. Tego się wyprodukowało już setki jak nie tysiące, z małą różnicą że nie prało się wtedy mózgów dzieciaków chorą propagandą. Takie produkcje dla zasady powinny zostać zjechane żeby wywalić z umysłów producentów tego typu pomysłów.

hexplor

Tak, to oczywiście nasza wina. Dlatego na IMDB czy RT ma jeszcze niższą ocenę. xD

hexplor

Bełkot, ładne piosenki znajdziesz np w Encanto - indoktrynacja ideologią LGBTQI+-*$ nie jest czymś czego zdrowy na umyśle rodzic chce dla swoich dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones