PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137504}

Rocko i jego świat

Rocko's Modern Life
7,9 210
ocen
7,9 10 1 210
Rocko i jego świat
powrót do forum serialu Rocko i jego świat

Tak, tak... Pracowałem w szczecińskim studio Midat przy produkcji polskiego dubbingu do tego serialu. Robiłem ostateczny mastering, czyli dostawałem surowe nagrania głosów aktorów i cyfrowo nakładałem efekty, zgrywałem w całość i tworzyłem ostateczne brzmienie dubbingu! :D Serio.
Robiłem też w tym samym czasie dubbing do serialu "Prawdziwe Potwory" oraz pasma "KaBlam!".
Chociaż było to dość dawno temu, jakieś 25 lat, to pamiętam ten czas doskonale, bo była to najfajniejsza praca w moim życiu :) A sam serial mnie po prostu powalał swoim humorem!
Dzisiaj szukam tego serialu w sieci i nigdzie nie mogę znaleźć... A chciałbym bardzo go mieć, najlepiej ze zrobionym przeze mnie dubbingiem... Ech... To były fajne czasy...

Orm_Tostesson_pl

Masz Kontakt do osób jakiś które może to mają serio tego rozpaczliwie potrzebuję tak samo prawdziwych potworów i KaBlam! Serio to dla mnie mega ważne i jakby co 3 odćinki są na cda ale i tak to bardzo ważne:'(

Andrzej_Witkowski_fw

Kolego Szanowny! Sam tego poszukuję! W szczególności Potworów, bowiem byłem i jestem wielkim wielbicielem tego serialu. Już nawet znajomych piratów z torrentami prosiłem i NIC. Pisałem do Nikelodeon i nie dostałem żadnej odpowiedzi... Przykro mi, ale nie mam NIC... A taka przepiękna pamiątka by była.
A z ciekawości - dlaczego to takie ważne dla Ciebie?

Andrzej_Witkowski_fw

Właśnie sprawdziłem te odcinki na cda. Niestety są one tylko z lektorem, i do tego kiepskim... :(

Orm_Tostesson_pl

Ważne to dla mnie bo też strasznie lubię ten serial i poszukuję go dobre 4 lata:')

Orm_Tostesson_pl

Masz może informacje w jakich latach to studio dokładnie działało i kiedy zakończyło działalność? Bo w internecie brak szczegółowych informacji na temat tego studia poza tym, że było ze Szczecina i tworzyło dubbingi dla kanału Fantastic w okolicach 2000 roku.

Szymooon8

Studio istniało około 20 lat. Jego właścicielem był Maurycy Przybyłowicz, niegdysiejszy basista zespołu Lombard, a przy tym najlepszy szef, jakiego miałem w życiu :) W 2011 Maurycy otworzył nową działalność - firmę Moris Sound, zajmującą się głównie oprawą akustyczną imprez. Tak więc studio przestało istnieć gdzieś w okolicach 2010roku, ale dokładnie kiedy, niestety nie wiem. Sam nawet mam problem określić, w którym roku ja tam pracowałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones