PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132771}
6,2 18 336
ocen
6,2 10 1 18336
6,7 3
oceny krytyków
Rodzina zastępcza plus
powrót do forum serialu Rodzina zastępcza plus

szkoda, że G. Kownacka i S. Michalski zmarli, bo można było kręcić ten serial do dziś

ocenił(a) serial na 10
Credenss

Niestety... szkoda ich, to był taki fajny, sympatyczny serial

ocenił(a) serial na 10
swoj_ze_swaja

dokładnie!

ocenił(a) serial na 10
Credenss

Popieram!

Credenss

Zgodzę się, ale w przypadku starej "Rodziny". Wersja Plus zdecydowanie siadła pod względem scenariusza. Znikający starzy bohaterzy tylko dopełnili czary goryczy. Według mnie powinni to skończyć o wiele szybciej.

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

Ja jakoś całą tę produkcję bardzo lubię, ale w "plusie" jest więcej Jędruli, a to mój ulubiony aktor

Credenss

Jest też znacznie więcej Alutki. Właściwie co drugi odcinek kręcił się wokół tej postaci i jej durnych pomysłów.

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

I te pomysły Alutki są właśnie najfajniejsze

Credenss

Mnie ta postać zaczęła męczyć. Zdecydowanie za dużo jej.

ocenił(a) serial na 4
Credenss

co kto lubi, mnie w późniejszych odcinkach tylko denerwowała. Ona przestała być kreowana na bardzo emocjonalną artystkę a zaczęli z niej robić zwykłą wariatkę. Wkurzająca była.

Credenss

Największa bzdura jaka jest w tym serialu to taka że Anka przez cały serial wyjeżdża ciągle na szkolenia z komputera a w ani jednym odcinku nie pracuje na komputerze tylko na maszynie do pisania :D to jest ogromna nieścisłość w tym serialu :D

ocenił(a) serial na 8
gargamel40

Te absencje w serialu były związane z chorobą Kownackiej. Coś musieli wymyślić, choć półroczne szkolenia były drobną przesadą, tym bardziej, że Anka prowadziła bodaj tylko małą rubrykę w jakimś czasopiśmie.

Neils

Ale to absolutnie nie o to chodzi, mówię że mogli pokazać w tym serialu że świetne szkolenia miała że świetnie pracuje na komputerze a przez cały serial ani razu nie pracowała na komputerze tylko za każdym razem na maszynie do pisania mimo chyba 10 czy 15 kursów komputerowych po których wracała i zasiadała do maszyny do pisania pisząc kolejne odpowiedzi do rubryki swojej gazety.

ocenił(a) serial na 8
gargamel40

Rozumiem o co Ci chodzi. W ogóle czy ktoś jeszcze w dzisiejszych czasach pisze na maszynie do pracy? :P Ale jak już wspomniałem, dla mnie jeszcze bardziej nieprawdopodobne były te szkolenia trwające tygodniami/miesiącami, jakby jakieś gazecie opłacało się tyle inwestować w osobę prowadzącą małą rubrykę porad sercowych. Mogli lepsze powody wymyślić :)

Neils

Powiem Ci że jak chodziłem do szkoły policealnej w 2004/2006 to miałem jeszcze pisanie na maszynie i było ważniejsze od zajęć komputerowych, do dzisiaj nie mam pojęcia dlaczego.

gargamel40

Uuuu...to ja widać nie mam się czym chwalić bo też miałem lekcje z maszynopisania tyle że w liceum (zawodowym, kierunek pracownik adm. - biurowy) i nieco wcześniej od Ciebie bo w latach 1994-1998 i nie były to elektroniczne maszyny tylko te tradycyjne, w których klawisze naciskało się z siłą niemal młota kowalskiego żeby coś się odbiło na papierze. Dlaczego wtedy ktoś nie wpadł na pomysł maszyn elektronicznych albo komputera - nie mam pojęcia ;-).

gargamel40

W jednym odcinku pisała na laptopie

ocenił(a) serial na 10
gargamel40

Może to tak specjalnie, albo jeździ bo ją wysyłają, a woli pracować na maszynie

ocenił(a) serial na 10
Credenss

Bardzo brakuje tego serialu. Większość seriali, które ciągną się już ponad 15 lat powinny być dawno zakończone bo nie ma już na nie pomysłu i dużo wątków jest naciąganych a Rodzina Zastępcza była genialna i mogłaby lecieć nadal. Zawsze można było się pośmiać z tych odcinków. Najlepsza polska komedia rodzinna.

ocenił(a) serial na 10
Marta123_20

Pięknie napisane i bardzo trafna uwaga! Popieram w 100 procentach!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones