Rojst (2018-2024)
Rojst: Sezon 3 Rojst Sezon 3, Odcinek 6
Odcinek Rojst (2018-2024)

Odcinek 6

58m
8,0 518
ocen
8,0 10 1 518
Rojst
powrót do forum s3e6

Jass i Albert

ocenił(a) serial na 8

Siema, skąd Jass wiedziała gdzie szukać Filipa(alberta)?? przecież ojciec jej nie powiedział a w kolejnej scenie już byli z Miką na miejscu..

ocenił(a) serial na 7
szczyrbi_16

Mała Jass i mały Filipek byli przyjaciółmi. Filipek zabierał ją do tej szklarni i pamiętała, że to jest takie jego tajne miejsce.

szczyrbi_16

Ojciec jej nie powiedział ale podał gazetę na której było zdjęcie medalionu który znaleziono przy martwej kobiecie , Jass lata wcześniej ukradła go swojej mamie i dała Filipowi żeby dał go swojej ,stąd pewnie skojarzyła że martwa kobieta to jego matka i że on już o tym się i pewnie jak wyżej ktoś napisał dodała dwa do dwóch że kiedy zabrał ją do tego sekretnego miejsca. Tak mi się wydaje :p

ocenił(a) serial na 10
patunia67673

Sekretne miejsce sekretnym miejscem, ale skąd wiedziała, że ma jechać na Słowackiego 5? Bo to tam byli, zanim pojechała do szklarni.

ocenił(a) serial na 8
Mrs_Cthulhu

No właśnie głównie o to mi chodzi skąd się wzięli na Słowackiego 5..?

ocenił(a) serial na 10
szczyrbi_16

Nie wiem, jedyne co przychodzi mi do głowy, że w międzyczasie zajechali do Wanycza i on im podpowiedział tę miejscówkę

ocenił(a) serial na 8
szczyrbi_16

Kiedy Jass dowiedziała się, że chodzi o Alberta pojechała tam od razu, bo wiedziała przecież gdzie kiedyś mieszkał z ojcem

szczyrbi_16

Była na Słowackiego jako dziecko wiedziała że tam mieszka Filipek bo stamtąd szli do sekretnego miejsca.

ocenił(a) serial na 10
agnieszka__1235

Szli do sekretnego miejsca z zawodów na pływalni czy tam z tego wieczornego bankietu po nich, Kociołek nie zaprosiłby Jassijieja i jego rodziny w takie miejsce, tymbardziej że udawał że Viola jest jego żoną.

ocenił(a) serial na 9
szczyrbi_16


 Gdy Jass powiedziała Mice, kto jest synem kierownika ten wiedział o kim mowa, powiedział, że go poszukują. Więc byli w stanie ustalić jego ostatni adres, podobnie jak zrobiła to asesorka.
Problematyczne jest to, że pojechali tam od razu z hotelu, ale tu można przyjąć, że z samochodu wezwali centralę i im podali.
Szkoda, że w serialu nie było to pokazane, albo wyjaśnione w inny sposób, bo faktycznie wyglądało to na dziurę w scenariuszu, sam tak pomyślałem oglądając.

szczyrbi_16

Młoda Pani asesor wykradła akta Filipka, czyli Alberta i stąd znali jego ostatni adres zamieszkania

ocenił(a) serial na 9
Kami55

Asesorka nie dała ich Jass, tylko jej ojcu, a ten go córce nie chciał zdradzić. Ale policja musiała mieć jego ostatni adres w swojej bazie, tak jak pisałem wyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones