PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782177}

Runaways

6,9 4 463
oceny
6,9 10 1 4463
Runaways
powrót do forum serialu Runaways

Trochę jestem zawiedziony. Zupełnie nic się nie wyjaśniło, żaden wątek nie został doprowadzony do końca i zamiast tego mamy powrót umarłego kosmity który nie wiedomo skąd nagle znalazł rodzinę, może po wybuchu statku się uwolnili. No i teraz czekamy na sezon 3ci. Ogólnie się zastanawiam jaki ten serial ma związek z uniwersum Marvela, bo nie zauważyłem żadnego.

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Bo seriale Marvela tylko udają, że mają jakiś związek. Poza tym, a czy musi? To jest w sumie dość kameralna historia, więc kto miałby się nią interesować z "dużego uniwersum", dodatkowo na zachodnim wybrzeżu, a większość bohaterów jest na wschodnim

odek222

Hmm pierdnięcie Supergirl ma znaczenie w zupełnie innej ziemi w serii Arrow, wiec czemu oczekiwać mniej w serialach sygnowanych Marvelem? No trudno:)

RadoslawKamil

A wiesz, mnie też finał trochę zawiódł, aczkolwiek jest to chyba jakiś pewnik, że będzie kolejny sezon.
Co do kwestii Marvela, to jak dla mnie brak tego związku działa na korzyść tego serialu, podobnie jak w "Cloak & Dagger".

yuflov

W Cloak & Dagger to chyba był związek z tą czarną substancją chyba to ta sama co w Carter i Agentach. Na pewno obejżę kolejny sezon bo w sumie to dość lekki i przyjemny w oglądaniu serial.

RadoslawKamil

Możliwe... Ale grunt, że po ulicach nie latali Avengersi.
Runaways jest dokładnie taki, jak mówisz i bardzo fajnie, że utrzymują ten klimat. W 2 sezonie podobało mi się też wprowadzenie kilku postaci, które trochę ożywiły tę naszą paczkę bohaterów. I generalnie ja osobiście wolę taki Marvel od - że tak znowu o nich wspomnę, mocno już (wy)eksploatowanych Avengersów.
W Runaways chyba tylko niepotrzebny im ten dinozaur... tak ni przypiął ni przyłatał ;) , zaś w związkach Karoliny z Nico oraz Chase'a z Gert nie czuć jakiejś wielkiej chemii.

ocenił(a) serial na 5
RadoslawKamil

Finał nie dał odpowiedzi, ale w sumie jako odcinek to nie był najgorszy. Niestety w drugim sezonie zachowanie bohaterów było nielogiczne. Alex gangster- serio? Nico irytująca mania władzy. A fakt, że kosmici zagnieździli się w bohaterach było tak oczywiste, że aż smutne.

ziaba933

Alex to jeszcze dało się wytłumaczyć bo myślał,że robi wszystko dla dobra grupy tylko za bardzo pojechał, ale z tym wielkim świecącym statkiem z którego kosmici zagnieśdzili się w rodzicach to już takie bez sensu było,że witki opadły :D

ocenił(a) serial na 6
RadoslawKamil

Ten sezon był kiepski, a zakończenie to jakieś nieporozumienie.
Jak myślicie, w kim zagnieździł się ostatni ufoludek? Ja obstawiam płód, bo próbka do badań była skażona i ta kosmitka, co potrafi zmieniać kształty, powiedziała, że dziecko też jest kosmitą. A myślę, że to jednak potomek tego jej męża co mu odwaliło na punkcie tej sekty.

RadoslawKamil

Pełen zwiastun trzeciego sezonu! Premiera 13 grudnia.
https://www.youtube.com/watch?v=X11RrTLA-E8
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Falkor1

a jest dostepny bo nie moge nigdzie znaleźć ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones