PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782177}

Runaways

6,9 4 462
oceny
6,9 10 1 4462
Runaways
powrót do forum serialu Runaways

Myślałem, że to będzie nieco poważniejsza produkcja. Niestety to klasyczna historia dla nastolatków podejmująca czasami poważniejsze treści, a potem nagle wyskakuje dinozaur lub mamy kliszę z nerdową dziewczyną zakochaną w sportowcu...

ocenił(a) serial na 5
siLk_2

Sporo w tym racji, ostatecznie nawet nie dotrwałem do końca 1 sezonu.

ocenił(a) serial na 7
siLk_2

ale wiesz, że oglądasz serial o superbohaterach, nie? dinozaury, latanie i inne jest wpisane w konwencję. a co do zakochania - tam nie ma nerdowej dziewczyny, to raz. dwa, Gert zakochuje się w Chase, mimo, że on jest wszystkim, czego ona nie lubi. Poza tym mamy Karolinę i Nico - raczej niezbyt kliszową relację. nie twierdzę, że ten serial jest nie wiadomo jaki, bo jest nastawiony na nastolatki, akcja bywa głupawa itd. ale jest całkiem spoko, jak na seriale dla małolat.

mtx

Ten serial nie jest żadnym serialem o superbohaterach. To serial o problemach młodzieży wchodzącej w dorosłość, która nie dogaduje się z rodzicami, a to, że tu rodzice są złolami, to tylko konwencja. Scen "nadprzyrodzonych" jest jak na lekarstwo. Pierwszy sezon (jestem przy 7 odcinku) jest zwyczajnie nudny, mdły, mało interesujący. Fabuła się wlecze koszmarnie. Niby oni są uciekinierami, jak sama nazwa wskazuje. W 7 odcinku już dawno powinni się ukrywać, a nie być z rodzicami na drzwiach otwartych w szkole.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones