PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015180}
6,2 625
ocen
6,2 10 1 625
Sługa narodu
powrót do forum serialu Sługa narodu

Nie ma pomysłów, nie lepiej puścić serial z Zełeńskim

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ajron1960

I tak i nie. 1) Po takiej ilości wyprodukowanych "paradokumentalnych seriali", w końcu jakaś komedia w nowym stylu nie jest zła. Kupując licencję od TV Ukraińskiej, jakoś wspieramy ich nie co, a i ukraincy lepiej może się poczują - Polsat zyska trochę może ukraińskiej widowni, która znając oryginalną wersję może podszkolić swój polski.
Nie widzę minusów...
Niemniej jednak, nie wydaje się, po trailerach, aby to zrobiło jakąś większą furorę w Polsce.

balker

Ale Hycnar to świetny aktor, widziałem go w sztuce Mrożka Tango.

balker

Błąd, Ukraiński Sługa Narodu był emitowany w TVP i nie zrobił jakieś furory wśród widzów, więc wątpię aby ten polski klon i apologeta Komika Prezydenta miał jakąś sprawczość dokonać w społeczeństwie Polski, poza infantylnymi uszczypliwymi aluzjami wobec polskich rządców, żal tylko braku autorskiego i kreatywnego produktu eksportowego polski tv, co jest smutne!

black_hussar

Kiedy był emitowany na TVP?

black_hussar

W TVP ten serial nie był emitowany. Chodzi tu zapewne o dokument pod tym tytułem o Zełenskim to tak. Jeżeli chodzi zaś o serial Polsatu słabo to się ogląda. Może gdyby taki serial w PL powstał pod koniec lat 90 to by był ok. Ukraiński Sługa Narodu wynikał z tamtejszych problemów mimo XXI wieku czyli oligarchia, beznadzieja społeczna itp. Mało tego w ukraińskim słudze Polska jest stawiana nawet w jednej ze scen jako wzór gdzie Prezydent grany przez Zełenskiego pokazuje ministrowi od budowy dróg jak wygląda droga między Warszawą a Łodzią i pyta dlaczego ich tak nie wyglądają, pokazuje w tej scenie także inne drogi z innych krajów. Ogólnie serial zrobiony 1 do 1 nic nie dodali od siebie. Całkowicie nie potrzebna produkcja już lepiej kupili by oryginał i wyemitowaliby go z dobrym lektorem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
ajron1960

Patrząc na to jak tragiczne jest wykonanie polsatu, jedyny racjonalny ruch to oglądać wersję ukraińską, która jest na prawdę dobrze wykonana.

ocenił(a) serial na 5
Toustyj

Akurat pierwsze dwa odcinki są kopiowane scena do sceny 1 do 1 co jest absurdalne. Np. te teksty, że historyków nie ma w polityce a matematyków wielu. Akurat w Polsce było dokładnie odwrotnie. Czy parzenie kawy po turecku co w Polsce nie jest zbyt popularne i tak dalej. Trzech oligarchów zza kulis etc. Jestem zaskoczony, że nie próbowali napisać jakiś scen, których nie było w oryginale. Realia dopasować do Warszawy a nie Kijowa. Choć najlepsza scena z przypowieścią o chłopie u cesarza Japonii jest w obu wersjach :) Nawet kurde tak samo ubrali głównych aktorów. Tylko chyba kolor kamizelki jedyną różnicą.

ocenił(a) serial na 7
ajron1960

Zaliczone osiem odcinków, i nie wiem co sądzić. Serial naiwny. Komedia, czy dramat? Oglądając, mialem czasem wrażenie, iż oglądam krajowy serial Ekipa. Są podobieństwa.

ocenił(a) serial na 1
ajron1960

Dokładnie. Polsat zrobił kolejny kiepski serial. Jest to kalka z wersji ukraińskiej. Lepiej było pokazać jak dzięki serialowi Zełeński został prezydentem.

ajron1960

Gdzie obejrzeć online, nie mam telewizora?

anialek36

Najprawdopodobniej w internetowych.

ajron1960

https://polsatboxgo.pl/ niby tylko trzeba wykupić dostęp, co uczyniłam i tak nie mogę, pokazuje mi się cena w pakiecie 30, 00 zł na 30 dni, jakaś lipa. Napisałam do nich i czekam na odpowiedź.

ocenił(a) serial na 1
ajron1960

Serial z nim masz codziennie. Jeszcze ci mało?

ajron1960

Polskiego nie oglądałam ale Ukraiński jest fantastyczny, super humor, świetny scenariusz, mocno podkoloryzowany i uładzony, wszyscy tacy piękni, wszędzie czyściutko ;) Nie wiem czy Polacy dadzą radę doskoczyć do poziomu wersji oryginalnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones