PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188413}

SWAT Kats: Radykalny szwadron

Swat Kats: The Radical Squadron
7,9 180
ocen
7,9 10 1 180
SWAT Kats: Radykalny szwadron
powrót do forum serialu SWAT Kats: Radykalny szwadron

Przebój młodości

użytkownik usunięty

Kiedyś była to moja ulubiona kreskówka na Cartoon Network. Wtedy poraz pierwszy w życiu zetknąłem się ze skrótem S.W.A.T. :D

użytkownik usunięty

Angielskie Cartoon Network było nieporównywalnie lepsze od tego badziewnego polskiego... Swat Kats, Space Ghost, Fantastic Four, Sky Commanders, Centurions, Birdman... To były bajki!

gdybym za dzieciaka nie oglądał amerykańskiego CN z pewnością nie umiałbym tak dobrze angielskiego jak dziś;]

ocenił(a) serial na 10

Tez to ogladalem. Angielski CN to bylo to, nic nie rozumialem co mowili ale ogladalem z wielka ciekawoscia.

Mam jeszcze pytanie o tytul innej bajki z tych czasow - bylo o takich trzech facetach, ktorzy mieli takie kombinezony. I jeden zawsze latal w powietrzu, drugi chodzil po ziemi a trzeci pod wodą. Kojarzycie moze?

zwier

Jasne. Chodzi Ci zapewne o Centurions. :)

ocenił(a) serial na 10

Oj tak Swat Kats to była moja ulubiona bajka na CN (wogóle to sobie nawet skonstruowałem taki sam samolot z LEGO technic :) ), podobnie jak kolega wyżej oglądałem go w wieku 6-12 lat było po angielsku z początku nic nie kumałem ale z czasem sporo się nauczyłem, dzięki tym bajkom znajomość mojego angielskiego spokojnie biła na głową kolegów i koleżanki w podstawówce, gimnazjum... To co leci teraz to jakiś SHIT... Kreskówki z lat 90. były THE BEST

użytkownik usunięty
mar0100

Jesli chodzi o Space Ghosta to świetny był również sequel "Coast to coast", żeby nie powiedzieć lepszy. Słyszałem jeszczeo niejakich Thundercats, ale tego jakoś nie kojarzę... CN Polska był równie świetny i bez tych tytułów, uraczono nas innymi, równie swietnymi oryginalnymi klasykami Hannah-Barbera (Scooby, Yogi, TOP Cat).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones