PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=417110}

Sandokan

7,3 571
ocen
7,3 10 1 571
Sandokan
powrót do forum serialu Sandokan

Witam, zakładam ten temat gdyż gdyby ktoś szukał Sandokana to posiadam odcinki 1,2,3,4,5,6,13,14,15 z polskim dubbingiem z kaset VHS (kasety 1,2,5) i obrazem z płyt DVD, którymi chętnie się podzielę. Jeśli ktoś posiada kasety 3,4,6,7 i ma możliwość zgrania ścieżki dźwiękowej to proszę o kontakt.


Jeśli ktoś mieszka w Gorzowie Wielkopolskim to w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim w budynku głównym jest w zbiorach kaseta nr 3 Sandokana, jednak nie można jej wypożyczyć poprzez wypożyczenie międzybiblioteczne, a ja jako że do Gorzowa mam 480km to nie mam czasu na taką podróż. Gdyby ktoś mógł wypożyczyć i zgrać polski dubbing to byłbym wdzięczny. (https://katalog.wimbp.gorzow.pl/integro/1592000424087/film/sandokan)
Oczywiście odpłacę się.
Pozdrawiam.

mikisoft

Witam , posiadam zgraną kasetę numer 6. Byłabym za to zainteresowana odcinkami z kasety 5.
Pozdrawiam.

pietruszajkaa

Proszę o zaakceptowanie prośby o dodanie do grona znajomych a w wiadomości prywatnej wymienimy się odcinkami :)

mikisoft

Wiadomość z linkiem została chyba wysłana. Proszę dać znać czy wszystko doszło ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones