PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684871}

Santa Diabla

7,3 312
ocen
7,3 10 1 312
Santa Diabla
powrót do forum serialu Santa Diabla

Niektórych użytkowników typu pan/pani "Wree" powinni od razu usuwać jeżeli nie potrafią używać przycisku spoiler. forum jest do dzielenia się tym co wiemy albo do spekulacji ale do ... uczmy się wzajemnego szacunku. Umieszczam moje zdanie w osobnym temacie żeby takim osobom nie rozbudowywać wątku;) pozdrawiam

Kasia_Piesik1990

Właśnie odp w tamtym temacie. Nie chciałąm sobie psuć telenoweli, dlatego nie czytałam spojlerów ani nie zaglądałam na yt by podglądać z wyprzedzeniem. A on czy tam ona jak byk na głównym wszystko wywalił. Wsciekła jestem

ewelina84

Ja tak samo... zdąrzyłam przeczytac najwzniesze spojlery dzieki tej osóbce...

kasiapiecha86

teraz trzeba mieć nadzieje ze nic sie nie okaże prawdą;)

ocenił(a) serial na 8
Kasia_Piesik1990

specjalnie na zagladam na zadne stronki zeby nie popsuc sobie ogladania, szukam na forum ile to ma odcinkow a tu w temacie mega spoiler... takim ludziom to nawet nie ma po co dawac bana bo i tak po paru dniach wroca i dalej beda spoilerowac, trzeba usuwac ich z filmwebu. zglosilam tamten post, mam nadzieje, ze zniknie...

keteek

Zgadzam się.
A serial ma 136 odcinków, ale w wersji eksportowej 140 odcinków z tego, co czytałam.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

dzieki, czyli tylko ostatnie 5 odcinkow mi wree popsulo ;)

keteek

mi chodziło o sama zasadę

Kasia_Piesik1990

Telenowele są dla upośledzonych

Kasia_Piesik1990

Giovanni50 - Niektórzy twierdzą, że dla upośledzonych są filmy z Van Damem, Norrisem i Segalem i jest to takie same uogólnienie , jak twoja wypowiedź. Nie ma gatunków dla upośledzonych tylko poszczególne pozycje w ramach tych gatunków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones