PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9378}
6,7 3 592
oceny
6,7 10 1 3592
Scarlett
powrót do forum serialu Scarlett

Jak Dalton mógł zagrać Butlera?!? No jak!?!

użytkownik usunięty
delilah

zgadzam się z tobą, pamiętając Butlera z "Przeminęło..." to ten wygląda jakby jego ukochane konie przegalopowały mu przez twarz!

Dobrze powiedziane :) On się kompletnie do tej roli nie nadaje. W ogóle nikt się nie nadaje, bo nikt nie zastąpi Clarka Gable'a.

delilah

Normalnie. Nauczyl sie tekstu, ucharakteryzowali go, stana przed kamera i zacza grac :D

Glupie pytanie. "No jak on mółg?"
To aktor -gra. To, ze nie pasuje do tej roli wg was to inna sprawa.
Myslke tak samo, zeGable byl niezastapiony. Jednak ktoś musial zagrac jego role w ekranizacji ciagu dalszego. A Gable'a z grobu nie wyjma. To niezastapiona rolai zawsze bedzie w cieniu pierwowzoru. a co my na to mozemy zrobic?

delilah

Wbrew powyższym opiniom uważam, że Timonthy Dalton bardzo dobrze zagrał Rett'a Butlera. Czytałam powieść, widziałam film i dla mnie to właśnie Dalton jest bliższy oryginałowi niż Gable. Dalton świetnie ukazał charakter Rett'a, pasował wizualnie i rolę potraktował całkiem serio, a nie jak Gable, który momentami zwyczajnie błaznował z dość irytującą nonszalancją. Gorzej wyszła nowa Scarlett, której drastycznie zmieniono charakter.

Jeśli chodzi o sam serial to był dość ciekawy, jeśli potraktuje się go jako odrębną historię. Jego najmocniejszą stroną była głównie charyzmatyczna postać księdza Colum'a O'Hara. Nawiązanie do "Ptaków ciernistych krzewów" - rewelacyjne. Ogólnie był najbardziej interesującą postacią w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones