PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9378}
6,7 3 592
oceny
6,7 10 1 3592
Scarlett
powrót do forum serialu Scarlett

Jak było można

użytkownik usunięty

Jestem fanem filmu Przeminęło z wiatrem i uważam że zrobienie serialu kontynuującego dalsze
losy, to bardzo zły pomysł. Scarlett i Rhet to muł i wodorosty przy Gable'u i Leigh.

Zgadzam się! Obejrzałam tylko kawałek tego czegoś i mi się natychmiast odechciało. Nie mogłam patrzeć na te podróby (albo jeszcze coś gorszego) Leigh i Gable. A tak w ogóle to jak mogli Scarlett wsadzić do więzienia?!

niestety cały czas wyobrażałam sobie "prawdziwą "Skarlett i "prawdziwego" Retha....to juz nie to samo....obejrzeć mozna ale to juz takie oglądanie bez emocji...

Pamiętam ,ze był kiedys w TVP ,ale jakos nie uwiódł mnie i nieoglądałam wszystkich odcink.ów chyba nawet jednego nie dałam rady do końca dociagnąc. Głowni bohaterowie wizualnie szczególnie Dalton dobrze dobrani niemniej jakos nudno sie to ogładało a jak nudzi to nudzi i tyle moze spróbuje jeszcze raz w ramach porównania wiecej ogładnac niz kawałek poczatku.

Vivien Leigh nie powinna byla zabrac Scarlet !
Ta aktorka to przereklamowana, histeryczna i nudna twarz

ula1958_maria

W końcu ktoś się ze mną zgadza <3

Rocketqueen_19

Przyznam, że dla mnie film jest klasykiem kina kostiumowego, tak samo ci aktorzy stali się jego częścią. Nawet do dzisiaj nie wiedziałem, że powstała kontynuacja po latach w postaci serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones