PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93853}

SeaQuest

SeaQuest DSV
7,4 4 727
ocen
7,4 10 1 4727
7,0 3
oceny krytyków
SeaQuest
powrót do forum serialu SeaQuest

Pamiętam jak jako dziecko go oglądałem. Do dzisiaj mam po nim miłe wspomnienia. Chętnie bym się cofnął do tamtych czasów :)

ocenił(a) serial na 10
Dzin

oj ja ogladalem wszystki odcinki. no prawie bo moze opuscilem z 1. pamietam nagrywalem sobie na wideo jak nie mogelm byc przed tv. chcetnie bym zobaczyl go teraz. jestem ciekwy jaki jest ten serial teraz.

ocenił(a) serial na 10
Dzin

Uwielbiałam ten serial zawsze z niecierpliwością czekałam na kolejne odcinki a każdy był na prawde interesujący.

emajeczka

ja pamiętam, że skończyło się na jakieś innej planecie (?) i potem już albo W TV nie było albo ja przegapiłem. Kiedyś musiałbym sobie przypomniec ;)

Majkellus

tak tez to zapadlo mi mocno w pamieci. Przezyl tylko ten młody i delfin.

ocenił(a) serial na 9
Majkellus

owszem, druga seria skończyła się na innej planecie, ale potem była trzecia, na początku której okazało sie, że przeżyła większość członków załogi.. Ale w momencie, gdy Kapitan Bridger oddał dowodzenie swojemu następcy, cały serial wiele na tym stracił.. (bynajmniej dla mnie..)
Czasem chyba lepiej nie kręcić kolejnych sezonów dobrych seriali... :/

ocenił(a) serial na 8
Arakune

Dzięki za spoiler... o_0 Uprzedzajcie wcześniej...

Dzin

Widzę że większość się na tym serialu wychowała :) to był pierwszy serial s-f w którym się zakochałam i perwsza serialowa miłość Jonathan Brandis, to były czasy

ocenił(a) serial na 10
kolasia23

Jonathan Brandis, no co ty :) a nie delfin :D

regoat

Wiesz wiele dziewczyn się w nim kocha(może nawet po jego śmierci, a raczej na pewno).Może twoim zdaniem nie był przystojny, ale innych najwidoczniej był(moim zdaniem był jednym z najprzystojniejszym facetem, chłopakiem, nastolatkiem tamtych czasów). Więc jeśli coś ci w nim nie pasuje to po prostu się od niego (delikatnie mówiąc)odpieprz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 8
Dzin

dokłądnie serial klasyk. pamietam jak puszczali go na rtl7. czekalo sie na kazdy odcinek. niestety z czasem zapomnialem jego tytulu, ale wkoncu go znalazlem niestety z powodu niezbyt ciekawych okolicznosci

Dzin

Dwa pierwsze sezony były/są nadal świetne jednakże trzeci sezon to nieporozumienie. Twórcom chyba zabrakło naukowych pomysłów, SeaQuest stał się łodzią wojenną, Piccolo przestał pływać, fabuła nuży, a czasem wręcz drażni. W mojej pamięci SeaQuest to tylko dwie pierwsze serie.

pi_

Dla mnie najlepszy był/jest 1 sezon ...w 2 sezonie jakos było za mało Seaquestu w Seaquestcie,tzn.prawie cały czas stali w porcie..mało morskich akcji..no i producenci za bardzo zaszaleli ze zmianami obsady....wyobrażacie sobie coś takiego w Star Treku TNG...

Dzin

jak byłem mały też uwielbiałem ten serial :D i chyba przez ten serial tak bardzo lubię gatunek science-fiction :)jak dobrze pamiętam to skończyło się tak, że statek zabrali kosmici na inną planeta jakiś spisek był ze załoga seaQuest w to się wmanewrowała czekałem potem na dalsze odcinki ale było /:

ocenił(a) serial na 9
dYDelf

ście są młodzi... :) ja byłem wtedy w liceum a serial był wypaśny. :P

ocenił(a) serial na 7
Dzin

ja też! :) Chyba jeszcze do podstawówki wtedy nie chodziłam i ledwo pamiętam ten serial, ale lubiłam go :)

Dzin

bardzo lubiłam oglądać ten serial, chociaż byłam wtedy mała [rocznik '93 :P] i niewiele teraz pamiętam. ostatnio chciałam sobie przypomnieć tytuł i chociaż trochę fabułę, bo kojarzyłam tylko akcję pod wodą, jakieś naukowe badania i ładnego chłopca w fajnej roli :), ale dopiero dzisiaj dzięki artykułowi z pudelka nt. Jonathan Brandis dotarłam na tę stronę. mam nadzieję, że kiedyś przypomnę sobie dokładniej najlepsze odcinki, bo to bez wątpienia jeden z ciekawszych seriali w tym gatunku. :)
nawiasem - czy ten serial nie był emitowany pod innym tytułem? jakimś... mniej skomplikowanym?

ocenił(a) serial na 8
yootsuu

Chyba nie. Kojarzę go tylko jako SeaQuest

yootsuu

W ogóle połowa lat dziewięćdziesiątych to dla seriali fantastycznych super czas w polskich telewizjach (Zagubiony w czasie, SeaQuest, Ziemia 2, Po tamtej stronie, Z Archiwum X, Gra o przetrwanie, Przybysz, TekWar, Mroczne niebo, Gwiezdna Eskadra i wiele, wiele innych)

ocenił(a) serial na 8
Dzin

Ja też ogląałem ten serial w latach 90-tych i też bym sie cofnął chętnie do tamtych czasów.

ocenił(a) serial na 8
Dzin

Podbijam! :) Świetny serial! Ciekawy i bez zbędnej przemocy. Udane dzieciństwo :)

ocenił(a) serial na 8
harry_rabbit

Dla tych co chcieliby sobie odświeżyć ten serial jest dostępny na jednym z serwisów cały z lektorem serwis Dodane.pl .

Dzin

Ja również. SeaQuest- bardzo polubiłem panią doktor- telepatkę czytającą w myślach każdemu, z wyjątkiem komandora Bridgera; Ziemia 2; Chłopiec z Andromedy i wiele, wiele innych.
Szczególnie zapadł mi w pamięć odcinek o walce Dagwooda (łagodny, poczciwy osiłek z umysłowością dziecka) z jego sobowtórem oraz ten o buncie jego współplemieńców

Dzin

Nie tylko ty, tez bylem zafascynowany tym serialem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones