PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93853}

SeaQuest

SeaQuest DSV
7,4 4 727
ocen
7,4 10 1 4727
7,0 3
oceny krytyków
SeaQuest
powrót do forum serialu SeaQuest

Tylko I sezon

ocenił(a) serial na 8

Moim zdaniem, najlepszy jest I sezon. Później już im troszkę odbiło wizją zrobienia serialu s.fc z rozmachem (a wyszło z kiczem). Kosmici, bogowie??? Nie dało się tego oglądać. II sezon jeszcze ujdzie, ale później to beznadzieja totalna. Daję 7 ze względu na pierwszą serię.

Cherlindrea

Wg mnie mylisz się. Właśnie 1-szy sezon obfitował w bogów czy jakieś tam duchy. Drugi natomiast bardziej w s-f czyli mutanci czy podróże w czasie. 3ci sezon wg mnie już bardziej przybrał formę wojskową,. wiesz, rozkazy, polityka. Dlatego uważam, że 1szy sezon był najgorszy. Pozwolił jednak wypłynąć serialowi. Takie moje zdanie.

Jestem akurat prawie świeżo po obejrzeniu tych sezonów i uważam że serial jest ogólnie słaby. Brak w tym serialu jakiejś dyscypliny w załodze, logiki w wykonywaniu czynności albo chociażby umiejętności hakerskie Lucasa. Te kilka czynników raziło mnie. Mimo wszystko zapamiętałem ten serial bo za szczeniaka oglądałem go ;).

ocenił(a) serial na 8
Maciej_Ke

Co do swoich własnych upodobań to mylić się raczej nie mogę :) Jednak nie dziwię się, że wiele osób uważa I część za słabiznę.
Piszesz, że jesteś świeżo po serialu, no właśnie. W obecnych czasach to rzeczywiście ten serial wydaje się słaby w porównaniu do wielu, wielu innych komputerowych dzieł.
Ja go oglądałam w połowie lat 90 i wtedy I sezon to było coś. Może dlatego mam sentyment i uważam pierwsze odcinki za najfajniejsze. Można powiedzieć, że jeszcze nie przesiąknęły efektami i takim klasycznym serialowym sc-f z kosmitami, podróżami między wymiarami itd. Z II sezonem to się zmieniło i dlatego serial stracił swój urok, ale jak pisałam, oglądałam go od chwili pierwszej premiery w tv, więc może dlatego :)

Cherlindrea

Nie no jasne, wszystko zależy od upodobań. Seaquesta po raz pierwszy też oglądałem w latach 90, jednak z perspektywy czasu (zwłaszcza po odświeżeniu serii) uważam, że sezon 1szy nie wyszedł za pięknie.
Pozdrawiam ;)

Maciej_Ke

Pamietasz moze, ktory to był odcinek jak znalezli jakąś kulę zółtą czy cos i z tego wyszedł jakis potwór, mutant czy kosmita, nie wiem i z tym walczyli?

czaro2435

Cześć mam pytanie czy ten serial ma jakieś sensowne zakończenie czy się urywa.

Luke2907

serial kończy się nagle w połowie 3 sezonu. Jego produkcja została przerwana z powodu słabych wyników oglądalności.

sdms

Dzięki, dobrze że się nie przybrałem oglądać.

czaro2435

Znaleźli kometę i to było w odcinku Dream Weaver. 15 odcinek 2 sezonu.

Maciej_Ke

Wiecie w ogóle jak skończył się cały serial?

Cherlindrea

Moim zdaniem w każdym z trzech sezonów było i coś fajnego i odwrotnie. Pierwszy sezon początkowo strasznie nudzi, później robi się odrobinę ciekawszy. Drugi sezon jest ciekawy na początku, ale później zaczyna się udziwnianie - kosmici, bogowie itp. Trzeci sezon zaczyna się beznadziejnie, ale niektóre odcinki są ciekawe. Ostatni odcinek zostawia ogromny niedosyt i to uczucie, że jednak szkoda, że serial nie był kontynuowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones