PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620323}

Sekret

El secreto de Puente Viejo
7,4 367
ocen
7,4 10 1 367
Sekret
powrót do forum serialu Sekret

gdzie można obejrzeć ten sekret bo na pulsie już się kończy?

ocenił(a) serial na 10
pussy21

Mam nadzieje że będzie można gdzieś dalej oglądać ten serial ,bo bardzo mi się podoba i wciągnął mnie Sekret .
Ale jeżeli zaprzestaną emisji to się wnerwię , a nie będzie to pierwszy taki motyw odwalony z strony TV Puls . Kur...y można dostać .

malga927

dokładnie ta zryta stacja nie pierwszy raz coś puszcza i przerywa nie emitując do końca nie wspominając już o ciągłych zmianach godziny emisji. Aż cięzko nadążyć

pussy21

Na dzień dzisiejszy chyba nigdzie nie można go obejrzeć.
A do zaistniałej sytuacji to w końcu to ich telewizja, mogą robić co chcą, a my nie mamy na to wpływu, liczy się oglądalność. Serial może ma słabe wyniki to zdejmują albo skończyły im się wykupione wczesniej odcinki i stwierdzili ze puszcza se cos innego. Zreszta jak juz pisaliscie puls puszcza programy codziennie o innej porze, jak im sie podoba, to chyba pierwsza stacja na której z czyms takim się spotkałem. Warto jeszcze dodać że sekret kiedyś powtarzali wieczorem chyba po 22, a potem zaprzestali i tez wiele ludzi narzekało bo nie kazdy moze sobie pozwolic na serial o 11 rano.

pi0trek_2

http://www.novela.pl/sekret/opisy-odcinkow/odcinek-263/ mżna oglądać na tej stronie... ale w skrócie lub po hiszpańsku... i na telenowofora jeszcze ale odpłatnie.

pussy21

Mam pytanie, czy wie ktoś coś na temat książki na której podstawie została nakręcona telenowela? Pod koniec ostatnich odcinków, jeszcze nadawanych na stacji puls, u dołu ekranu był pokazany jej tytuł, tylko nie zdążyłam go zapisać za nim skończyli emitować serial.

pussy21

Serial wraca do TV Puls 2 listopada.

ocenił(a) serial na 10
ametyst0

super !!!!

malga927

Tak ale od 65odcinka wiec wcale nie powiedziane ze kupili kolejne sezony czy tylko tak dla picu powtarzac beda

ocenił(a) serial na 10
Carolinex6x

Naszczęście puszczają dalsze odcinki . Mam nadzieje że tym razem nie przerwą emisji w trakcie . Troszke to śmieszne że puls przerywa emisje telki na ok. 2miesiące bo wcześniej nie wykupili dalszych odc. Ciekawe czy znowu będzie to samo puszczą kilka sezonów i znowu zrobią przerwe ? Na ich stacji wszystko możliwe .

malga927

No tez jestem ciekawa podejrzewam ze po smierci Pepy zdejma z anteny bo spadnie ogladalnosc. Moja mama juz zapowiedziala ze dalej ogladac nie bedzie bo nie chce sie znow wkrecic w bohaterow i ich losy a tu nagle zas utna serial i bedzie znow sie denerwowac... Mysle ze wiele osob moze czekac tylko do zakonczenia watku a potem sobie odpusci.

Carolinex6x

Też tak myślę. W sumie szkoda, bo po zakończeniu wątku Pepy serial wydaje się dużo ciekawszy.

ametyst0

No moze i ciekawy jest i bedzie, nie wiem bo ogladalam moze co 10 odcinek albo jak bylam u mamy i ta mi opowiadala kto kim jest i co zrobil ;) ja nie przepadam za takimi kostiumowymi serialami albo ukazujacymi dawne czasy.. Nie jest taki barwny i kolorowy jak inne seriale i to mi sie w nim nie spodobalo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones