PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430084}

Sekretny dziennik call girl

Secret Diary of a Call Girl
7,3 7 534
oceny
7,3 10 1 7534
Sekretny dziennik call girl
powrót do forum serialu Sekretny dziennik call girl

Dobra, Dziewczyny, przyznać się, która fantazjuje o Policjancie? :D

mexi_111

chyba my wszystkie :) a na pewno ja :D

IronLady

Harry jest boski ;P szkoda, że Belle z nim nie została bo jak dla mnie jest on idealny dla niej, w przeciwieństwie do ciapowatego Bena :/

night_queen

Oj ten Harry ;P Ale czy idealny dla Hannah? Ja bym powiedziała, że nie - ich podobieństwo co do adrenaliny, gierek i namiętności byłoby zgubne... Ben z kolei też nie jest idealny, ale się starał przynajmniej ;)

ocenił(a) serial na 8
mexi_111

Ben najbardziej do niej pasował, ale to oczywiste, ze źli chłopcy są ekscytujący. A złe związki pociągające. Policjant Harry? Cudowny popieram.

Ogólnie ekipa ma jakiś dar do ładnych mężczyzn Hannah.. Alex, Duncan, Connor, Harry;d Miło tez wspominam Ashoka... nie wiem czy też go pamiętacie??;d

filmomanka91

cudowny, mega dupeczka
a ich seks w hotelowej łazience ekscytujący:)

rozowoczarna

Haha ;) Mi się bardziej podobała scena, gdy Harry wyliczał Belle przewinienia wobec jego samego - funkcjonariusza policji... Jest dupeczka :D

mexi_111

oj tak, Harry był cudowny :D .

ocenił(a) serial na 6
filmomanka91

Do Hannah nikt nie pasuje oprócz jej klientów przynajmniej mi się tak wydaje i nie chodzi mi o obrażanie tej postaci(bardzo ją polubiłam). Chodzi mi o to, że jej związki z facetami zawsze były płytkie nie wiem czy było to zamierzone czy tak wyszło z głowy twórców filmu ale mimo wszystko jakby brak więzi. rzeczywiście jedyną trwałą więź stworzyła ze swoją pracą. Faceci zawsze byli obok i tak naprawdę byli też klientami tylko utrudniającymi jej życie:P Przecież łatwiej spędzić z facetem godzinę, dwie czy nawet 24 godziny wiedząc, że pobawicie się on ci zapłaci i masz wolne. A jeśli chodzi o policjanta.... OMG uwielbiam go pod względem prowadzenia emocjonalnych gierek, sterowania...ach samiec alfa:D No i oczywiście nieogolenie faceci to jest to!

mexi_111

a kto go gra?

ocenił(a) serial na 8
rozowoczarna

Mężczyzna- wino:) ale zdjęcie profilowe też słabe.. http://www.filmweb.pl/person/Paul+Nicholls-150453

filmomanka91

Zgadza się - słabe. Ciężko było mi go rozpoznać, a jak go zgooglowalam, to jakieś takie same zdjęcia, jak był młodszy ;P A taki z zarostem mi się bardziej podoba ;)

ocenił(a) serial na 10
mexi_111

jest swietny ;d wlasnie skonczylam ogladac 4 sezon i uwazam ze akcja w hotelu byla nieziemska ! ;p

ocenił(a) serial na 8
mexi_111

to zależy,jeśli bedzie brutalny i namiętny,to owszem,owszem,czemu nie ;DDDDDD

Shrodis

Oby nasze fantazje się spełniły! ;P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Schizofrenik_XXI_wieku

I chyba o to chodziło wszystkim zebranym tutaj Paniom:)

filmomanka91

ej ja tak sprawdzam czy ten gosc test taki hot, to kurcze, normalny gościu, jezu facet zadba o siebie i już się babkom podoba heh :) a poza tym, kobiety nie potrafią rozgraniczyć fikcji od natury i sobie warunkują faceta na tego z filmu, ja tam nie mówię, plusy tego są bo łatwo można z siebie bożka zrobić i już się do łóżka w rządku ustawiają KOCHAM WAS KOBIETY!

Schizofrenik_XXI_wieku

A my kochamy mężczyzn! Świat byłby bez Was nudny! ;) I masz rację, co do rozgraniczania fikcji i rzeczywistości, ale pomarzyć dobra rzecz, nie? ;P

ocenił(a) serial na 8
mexi_111

Dokładnie, dobrze mówisz Mexi:)

filmomanka91

Już Cię lubię ;P

ocenił(a) serial na 8
mexi_111

Niezła z niego dupa :D

mexi_111

faceci w mundurach to jest to :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones