PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 523
oceny
7,6 10 1 76523
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

????

ocenił(a) serial na 1

nie wiem dlaczego ten serial ma tak wysoką ocenę. rozumiem,że to ma być komedia,coś przy czym nie trzeba się wysilać na myślenie...jednak,czy życie ma się opierać wyłącznie na seksie i kupowaniu torebek louis'a vuitton? nadmuchane problemy,typu za grube uda i za mało ciuchów. robienie z kobiet próżnych idiotek.

amlynczyk

brak słów na takich jak ty. won jak się nie podoba :D

ocenił(a) serial na 9
amlynczyk

"czy życie ma się opierać wyłącznie na seksie i kupowaniu torebek louis'a vuitton?"

hm, a czemu nie? ;D
a tak poważnie, serial wcale tego nie zakłada :)
musisz uważniej oglądać bo chodzi tam głównie o miłość i przyjaźń...

ocenił(a) serial na 9
Martusia_18

Amen dziewczyno...czemu Ty i ja, to kumamy, a reszta nie?

ocenił(a) serial na 9
paolka16

Nie mam pojęcia ;) Poza tym wiele innych problemów z życia wziętych jest tam poruszanych... Życie zawodowe, rodzinne... i wszystko przedstawione w realistyczny sposób.

paolka16

jaka przyjaźń? Ich przyjaźń kończy się gdy trzeba sobie pomóc (brak wsparcia w momencie gdy Miranda rodzi dziecko)

ocenił(a) serial na 9
sunako

Może dlatego, że każda z bohaterek oprócz Charlotte, czuje się nieswojo z dzieckiem.

ocenił(a) serial na 1
amlynczyk

Och, nareszcie ktoś, kto nie uważa tego serialiku za arcydzieło.

ocenił(a) serial na 1
amlynczyk

Taki luźny badziew w USA, a dla polaczkowych blach to arcydzieło kinematografii.

ocenił(a) serial na 7
amlynczyk

A ja bym powiedział (i już wiecie kto pisze), że to taki luźny komediowy serial, któremu należy się wysoka ocena w swojej klasie (ciągle to powtarzam, ale nie przyjmuję za wzór oceny doskonałych filmów innego gatunku, nie mógłbym oceniać np. Star Wars w oparciu o Siedmiu Samurajów ani Pana Tadeusza przez pryzmat Wiedźmina), i koncentruje się on na paru wybranych aspektach.

Napisałem w innym temacie na temat filmu (bodaj części 2), że to nie dokument. I oglądając to, w życiu nie oczekiwałbym od tego dokumentalnej rzetelności w oddawaniu "o czym rozmawiają ludzie prywatnie". Książki nie czytałem i mnie nie ciągnie, ale serial skupia się na seksie, modzie i wyglądzie. I co w gruncie rzeczy z tego?
Chyba by mnie szlag trafił gdybym miał oglądać serial, gdzie dwóch facetów nawija o informatyce bo mam to na co dzień :P
Więc tu nawijają o seksie i ciuchach a my z dziewczyną nie musimy myśleć o głębokiej i ciężkiej fabule. Nie zawsze ma się na stój na ciężkie kino.

No. Chyba, że ktoś na NIDY sam nie rozmawiał o głupotach, o seksie, imprezach i pierdołach. I jedyne tematy jakie porusza z kolegami to Hegel, Konfucjusz i dla rozluźnienia czasem na nowo interpretują Antygonę.

ps. @dance_macabre poszperaj na forach o Plotkarze, Sex and.. itp. serialach to zobaczysz, że nie tylko u nas serial jest/był popularny.
I takie kino po prostu się sprzedaje. Tobie się wydaje, że panny made in USA przeważnie siedzą i analizują symbolizm ostatniego odcina Neon Genesis Evangelion?

ocenił(a) serial na 1
sandinista2600

Z moimi kolegami rozmawiam wyłącznie o antysferach duoidalnych i imperatywie Kanta. Seriale są dla prostych ludzi.

ocenił(a) serial na 7
tearofmankind

Polecam zatem rozszerzyć temat dyskusji o zderzanie hadronów.
ps. A który z imperatywów panowie preferują omawiać? :)

ocenił(a) serial na 1
sandinista2600

Jako studenci prawa, o kategorycznym oczywiście. Nie pogardzimy tez falansterami Fouriera czy syndykalizmem G.Sorela.

ocenił(a) serial na 7
tearofmankind

O ile imperatywy oraz syndykalizm są mi znane, to o wspomnianym po środku temacie chętnie poczytam.
Mój kierunek studiów chętniej rozważał zalety poszczególnych systemów operacyjnych, niż zagadnienia społeczno-filozoficzne, zaś obecne zajęcie woli prowadzić boje czy lepszy jest może illustrator czy corel ;)

Poważnie, chętnie o tym poczytam, bo nie wiem cóż to takiego :)

ocenił(a) serial na 7
sandinista2600

A sam serial? Nie wiem, może powinny się o nim wypowiadać tylko kobiety, bo w gruncie rzeczy, to silny wątek serialu - niezależność kobiety od mężczyzn i jej swoboda. Zatem "obrona" czy "krytyka" kobiet przez mężczyzn była by tu pewnym nietaktem ;)

I dodam jeszcze, że filmy typu "mordobicie" też zbierają wysokie noty i kobiety, nie wpadają tam z tekstami, że mężczyźni przez takie filmy biją się na stadionach. Przecież są ludzie - i to nie zawodnicy MMA, Muay-thai - który uwielbiają się bić, po to by się bić. Więc... może pewne rzeczy, jednak są niezrozumiałe ;)

ocenił(a) serial na 1
sandinista2600

Polecam temat, szokujący nawet i dziś.
Pisałem(między innymi) o tym swego czasu pracę, więc mogę podesłać na PW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones