PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 538
ocen
7,6 10 1 76538
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

Słyszałam same pozytywne opinie, kiedy zabrałam się do oglądania - rzekomego - starego hitu. Z przykrością stwierdzam, że gra aktorska jest baaaaaardzo kiepska i widzowie nie potrafią tego dostrzec. Zawyżona ocena i opinie serialu.

wonderful348

1. Zacznijmy od tego, że TO. JEST. HITOWY. SERIAL. Nie może mieć racji jeden widz na 10 000 000.
2. Jeśli Ci treść jakiegoś hitowego serialu nie pasuje to spokojnie. Ja to przyjmuje, bo nie znoszę "gry o tron" czy "gwiezdnych wojen".
3. Po drugie, przyznaje, że Sarah Jessica Parker gra nieco teatralnie, co może zrażać. Co do "gra aktorska jest baaaaaardzo kiepska", niestety nie masz racji. Może ci się tak wydawać, ale... wiesz... Kościołowi też się - przez wiele lat - wydawało, ze Ziemia jest w centrum Układu Słonecznego... Był o tym święcie przekonany.
4. Niestety powtórzę: nie może mieć racji 1 na 10 000 000 widzów.

ocenił(a) serial na 2
michu1945

Może mieć rację, ponieważ to moja opinia a opinia jest względna i subiektywna. Jeżeli uważam, że aktorzyny wzięte do grania nie nadają się do tego, tak ja to widzę. Napisałeś/aś, że przyjmiesz moją opinię, a jakoś nie widzę tej akceptacji, którą swoją drogą możesz sobie darować, bo nic dla mnie nie znaczy - nie musisz ,,pozwalać" mi mieć swojej opinii, sama sobie pozwoliłam bo mam do tego prawo.

wonderful348

Kościołowi też się - przez wiele lat - wydawało, ze Ziemia jest w centrum Układu Słonecznego... Był o tym święcie przekonany.

Z tym serialem jest jak z nauką. Fakty są faktami, niezależnie od tego czy wierzysz w nie, czy nie.

ocenił(a) serial na 2
michu1945

Co się tak uczepiłeś do kościoła? Sram na niego i na ten głupi argument.
Opinia jest opinią, subiektywna i każdy ma własną.

wonderful348

Czyli nie rozróżniasz argumentu na przykładzie Kościoła a "uczepiłeś do kościoła"? I ty oceniasz seriale?

"Opinia jest opinią, subiektywna i każdy ma własną." Tak. Możesz uważać, że grawitacji nie ma, czas stoi w miejscu a ludzie nie umierają. To że masz taką opinię, nie zmieni twardych faktów.

ocenił(a) serial na 2
michu1945

Co ma piernik do wiatraka? Po to jest to forum, by napisać swoją opinię WZGLĘDEM tego serialu/filmu. Napisałam to co uważam. A twoje ,,fakty", które mają się niczym masło do metalu, są nie na temat nie trafiają do mnie, wręcz mam cię za tępaka.

wonderful348

Czyli nie rozróżniasz argumentu na przykładzie Kościoła a "uczepiłeś do kościoła".

Uważaj mnie za kogo chcesz. W końcu to Twój mały bezpieczny świat.

wonderful348

A do ktorego odcinma doszlas? Bo piereszy sezon dupy nie urywa. Trzeba na spokojnie obejrzec w calosci bo to jest wszystko wysublimowane. Najlepszy serial swiata. Koncze zawsze i zaczynam od poczatku. Codziennie

ocenił(a) serial na 2
ekapuscinska

Skończyłam drugi sezon i przerwałam.

ocenił(a) serial na 10
wonderful348

bo to moja droga Kolezanko nie jest serial dla wszystkich. Widocznie nie jest dla Ciebie. wiec przestan ogladac i przestan obrazac, bo to jest naprawde swietny serial pelen absolutnie trafionych w punkt madrosci w kwestiach damsko-meskich. istna Biblia Kobiety Szukajacej <3 !!

ocenił(a) serial na 2
the_peggybrown

Wyraziłam moją opinię, do której każdy ma prawo. Przerwałam serial, nie jestem głupia na tyle, by oglądać serial, którym nie jestem zainteresowana. ,,Biblia Kobiety Szukającej"? A co ta kobieta poszukuje? Ruchanka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones