PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 710
ocen
7,6 10 1 76710
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

Ahhh ten cały sexxxx....

użytkownik usunięty

Przyznam się, ale dawno..dawno nie oglądałam tak fantastycznego serialu! Z niecierpiwością oczekuje następnego tygodnia aby usiąść na fotelu przed telewizorem i odprężyć się odlądając Carrie i spółkę.... Pozdrawiam fanów "Sex and the City"

ocenił(a) serial na 10

...nie ma już nic...
No wlasnie!!! Serialowi przybywa coraz to nowych fanow (no, nie ukrywajmy...fanek ;)), wiec kompletnie nie potrafie zrozumiec, dlaczego to juz jest koniec...

użytkownik usunięty
Miu_Miu

....wszystko co dobre szybko sie konczy...
Popieram.....fanow przybywa(to zrozumiale, bo od dawna, dawna amerykanie nie wymyslili czegos tak czaderskiego-nawet moj chlopak sie wciagnal do ogladania, wiec cos w nim jest! :-))).Ostatnio czytalam w pewnej gazecie, ze koncza juz nagrywac kolejne odcinki....ze to juz koniec "Sex-u..."Jestem tym wielce niepocieszona....Jedyne co mnie cieszy, to to, ze nakrecili az 6 sezonow a u nas niedawno sie zaczela emisja, wiec mamy przed soba wiele pasjonujacych wieczorow przed telewizorkiem!Pozdrawiam wszystkich milosniczek i milosnikow serialu!

ocenił(a) serial na 10

life is life
Jeszcze raz upieram sie, ze nie powinni konczyc serialu w takim momencie dla dziewczyn. Bo ich zycie w wielu momentach przypomina zycie nas wszytkich (oczywiscie mam na mysli kobiety). A gdzie teraz bedziemy szukac zartobliwego rozwiazania problemow??

użytkownik usunięty
Miu_Miu

life is brutal.... :-)))
Zawsze koniec jest w najmniej odpowiednim momencie dla wszystkich.....Rozumiem, ze dziewczyny zaczynaja sobie ukladac zycie(no moze nie wszystkie), ze juz nie bedzie jak kiedys...tylu problemow....lecz mimo to serial powinien dalej trwac!To niesprawiedliwe - chyba bede strajkowac! :-))))

ocenił(a) serial na 10

full of zasadzkas...
Czepiam sie, ze sie konczy, bo wlasnie nie kazdy serial jest urywany. Np Ally McBeal skonczyl sie, bo scenarzystom zabraklo pomyslow i stal sie po prostu nudny. A Sex jest nadal fantastyczny. I moglby trwac i trwac...

PS:uklada sie WSZYSTKIM, co nawet dla mnie wydaje sie dziwne.

ocenił(a) serial na 8

Jeszcze w Polsce oglądałem SATC i spodobał mi si.e za super humor. Ostatnio w jednym ciągu widzialem wszystko to czego nie widziałem wcześniej czyli poczynając od środka drugiej serii.
Kończąc sezon 4 i wchodząc w 5 byłem w szoku jak mocno ta seria weszła w nastrój mydlanej opery. Mimo iż nadal nie brakuje tu ciekawych momentow to czuć jakby film się wypalił a scenariusz zagubił i trzeba było grać co się aktualnie skręci. Teraz zaczznę 6. I podejrzewam że wlaśnie na tej serii się wszystko skończylo z powodu wyczucia chały w podejrzanie krotkiej 5 serii. W moim odczuciu z braku pomysłów z dziewczyn zaczęto robić idiotki, w każdym odcinku je skłócać i wycierać nimi podłogę. Oczywiście nie w każdej pojedynczej minucie ale tak wyglądało to dla mnie w całokształcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones