PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 354
oceny
7,6 10 1 76354
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

Od jakiegoś czasu na CC ciągle puszczają Seks w wielkim mieście i zdarzyło mi się oglądać kilka
razy to samo. I jestem ciekawa czy tylko mnie do granic możliwości wkurza Carrie?
Moim zdaniem ona jest walnięta, taka "słodka idiotka" i strasznie irytuje swoim zachowaniem ( np
gdy Aidan podczas seksu mruczał, ona powiedziała mu że ją to wkurza i on chciał wyjść to za chwilę
mówiła do niego zamrucz dla mnie proszę albo gdy zaprosiła Biga na tą farmę Aidana po tym jak go
z nim zdradzała ) no żenada na wysokim poziomie.
Jak byłam młodsza nie zwracałam na to uwagi a teraz nie mogę na nią patrzec...

BloodyMaja

Mnie wpieniało strasznie jej dziecinne podchodzenie do życia. Do tego te piski i wydymanie ust. Jej wątek najbardziej mnie irytował.

BloodyMaja

Ha, jakbym czytała siebie! Masz racje Carrie bardzo mnie irytuje i także, jak byłam młodsza nie zwracałam na to uwagi. Niemniej mam nieco z jej tej...postrzeleńczości?! Więc to, że mnie irytuje zdaje się sprawiać, że nie toleruję tej części siebie.... Jak to mówią wszystkie poradniki psychologiczne- nie lubimy swoich wad u kogoś.

BloodyMaja

Zgadzam się i powiem więcej. Carrie to najgorsza postać w całym serialu. Pomijam to,że sypia z KAŻDYM świeżo napotkanym facetem, bo nie żadnych wymagań, ona po prostu nie wyznaje żadnych zasad. NP : Big zdradza z nią żonę. Zostają przyłapani. W pogoni za kochanką męża ( ;P ) żona ma wypadek a Carrie jest żal i czuje się źle, bo kobitce wypadł ząb. Ma czelność wydzwaniać i rozmawiać z żoną Big'a nie dlatego,że jest jej wstyd, czy ze skruchy ale po to aby powiedzieć,że "troszkę głupio wyszło". Miała Aidana-kogoś kto traktował ją z szacunkiem ale zdradziła go z Bigiem, który wcześniej z nią zerwał ale zapomniał o tym wspomnieć. Big zwyczajnie wyjechał i się ożenił... Przykłady można mnożyć. Niby Carrie to kobieta wolna, ma świetną pracę, wydaje pieniądze na drogie ubrania, żyje w niesamowitym mieście ale brak jej poczucia godności. Zadowala się byle ochłapem i musi być poniżana aby czuć się szczęśliwą.

ocenił(a) serial na 9
BloodyMaja

Chyba nie oglądałaś uważnie tego odcinka. Carrie była zła na Aidana, bo tak naprawdę myślała o Bigu i w nim ciągle była zakochana, więc obecność Aidana ją drażniła. Potem zresztą jest cały wątek o tym jak go zdradza z Bigiem.

Tak, to było nie fair, to było złe, ale mi się właśnie podoba, że Carrie nie była kryształową postacią. Emocje brały nad nią górę i tyle. Wiele razy spotkałam się z tym realu - dziewczyna była pomiatana przez faceta, ale i tak za nim szła, bo po prostu była w nim po uszy zakochana. Czy to dobrze? Pewnie nie, ale taka jest często rzeczywistość. Wy pewnie wolicie idealne bohaterki w typie południowoamerykańskich telenowel, w których każda dziewczyna obowiązkowo przyjaźni się z księdzem, a na słowo seks przedmałżeński dostaje drgawek. W takim razie oglądajcie takie seriale - nierzeczywiste i wyidealizowane.

Ale wiedzcie, że prawdziwi ludzie często popełniają błędy, a uczucia przeczą zdrowemu rozsądkowi.

adonae

Co za bełkot :D skąd wiesz jakie wolę bohaterki?
Uwielbiam Samantę która dostaje drgawek na słowo seks ale chyba z innego powodu xD a postać Carrie jest drętwa i wkurzająca takie jest moje zdanie :)

adonae

Nic dodać, nic ująć.
Podpisuję sie pod tym.

ocenił(a) serial na 8
BloodyMaja

też nie przepadam za Carrie, ale dlatego, że jest dorosłą kobietą, a 50% czasu zachowuje się jak nastolatka. momentami jej postrzelenie i roztrzepanie jest naprawdę urocze, ale gdy zachowuje się niekonsekwentnie (robi wielkie awantury o byle co, wybacza naprawdę okropne rzeczy, a potem się dziwi że w związku jest coś nie tak) to naprawdę działa na nerwy

ocenił(a) serial na 9
BloodyMaja

Wkurza??? Malo powiedziane. Pusta wariatka, bez wyzszych uczuc. Draca ryja na widok zwierzaka . Irytuje mnie ona tak ze normalnie z 9 zjechalam na 7 w ocenie.

BloodyMaja

podzielam Twoje zdanie.
Najbardziej wkurzyła mnie chyba w ostatnim odcinku, kiedy Rusek strzela ją "z liścia" a ona najpierw jest zaskoczona, a później przeprasza go za to, że dał jej powód żeby mogła odejść...i że to właściwie z jej winy.... luuudzie! "Przepraszam Cię za to,że się zdenerwowałeś i dałeś mi w papę, zasłużyłam na to!"
100 lat temu, gdy byłam na studiach jakoś nie zauważałam jej denerwującego zachowania, może byłam zbyt zafascynowana serialem:) ale teraz, gdy jestem troche po 30 moja"starsza" koleżanka działa mi po prostu na nerwy.

ocenił(a) serial na 9
waleczny_kurczak_III

Skad to znam. Czlowiek po 30 stce zaczyna dostrzegac zecZy ktorych wczeaniej nie widzial, nie dostrzegal, inaczej odbieral , jednak doswiadczenie i wiek robi swoje. Jak to mama moja mowi ze po 30 stce to najpiekniejszy wiek,bo czlowiek nadal mlody a jaki juz madry!!! ;)

oZeta

hahaha mama dobrze mówi:) i jest to prawda...
choć moje koleżanki z kursu (średnia wieku 24l.) dziwią się, że ludzie w moim wieku jeszcze żyją:)

ocenił(a) serial na 9
waleczny_kurczak_III

Jak to, bez przesady!! Chyba z zadrosci , ze u Ciebie rozum w o wiele wyzszym etapie rozwoju a wyglad- jak u nich ;);)

oZeta

za 10 lat zrozumieją :P

waleczny_kurczak_III

To straszna, ze po 30 kobiety się tak okrutnie uwsteczniają emocjonalnie i tracą jakiekolwiek poczucie empatii dla innych kobiet, które popełniają błędy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones