PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 775
ocen
7,6 10 1 76775
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

Poszukuję piosenki z sezonu 6, odc. 11 - piosenka końcowa, kiedy Carrie nocuje u chorego Biga, opiekuje się nim, układa domino, a on rano wstaje i znowu jest nieprzyjemny i szorstki i przechodząc rozwala domino. Wolna, dość smutna piosenka.

Druga pochodzi również z sezonu 6, kiedy Carrie jest w Paryżu z Petrovskym - druga część.
Idą razem na wystawę i on ją zostawia, w końcu Carrie biegnie na spotkanie ze swoimi francuskimi fanami ale spóźnia się. W międzyczasie pokazana jest Miranda ze swoją teściową. Francuska hip hopowa piosenka, wpadająca w ucho :)

Osobiście ten odcinek jest moim ulubionym - takie zwieńczenie wszystkich serii jednym, końcowym zdaniem Carrie: "EVERYTHING IS FABULOUS" :))

Mma nadzieję, że ktoś skojarzy, będę bardzo wdzięczna.

ocenił(a) serial na 10
kleo_4

Muzyka z odcinków "Seksu w wielkim mieście" znajduje się na stronie stacji HBO. Tam na pewno wszystko odnajdziesz :)

kinomaniakzradomia

kinomaniakzradomia dziękuję Ci bardzo:) Strona pomocnicza i pomysłowo zrobiona:)
A do tego kolega/koleżanka z mojego miasta:) Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
kleo_4

Piosenka z 11 odcinka to "Zero 7 - In The Waiting Line"

fblukasluka31

fblukasluka31 dziękuję:) O tą mi chodziło, a ta druga to : "Mc Solaar-La Belle Et Le Bad Boy ", jakby ktoś szukał.

ocenił(a) serial na 10
kleo_4

Kolega :) o proszę, z mojego miasteczka ? :)

kinomaniakzradomia

Dokładnie tak - Radom :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones