PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 538
ocen
7,6 10 1 76538
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

Oglądam całą serie chyba z 10-ty raz i dalej mnie śmieszy, dalej przyciąga!! Najpiękniejsza jest ich przyjaźń, której zazdroszcze. 4 zaj...ste wariatki. Uwielbiam!!!

ocenił(a) serial na 7
webianka

Zgadzam się z tym, przyjaźń między nimi jest piękna.

webianka

Własnie ogladam pierwszy odcinek trzeciego sezonu. pewnie juz setny raz.I scene kiedy Charlotte tanczy pijana na promie.
Uwielbiam ten serial. Nigdy nie mam dosc.

ocenił(a) serial na 9
aAnna1985

Nie wiem w czym tkwi fenomen tego serialu czy w bohaterkach, fabule czy scenerii i magii Nowego Jorku, ale zawsze jak go oglądam, mimo że dialogi już znam prawie na pamięć to zawsze poprawia mi humor;)

lena_777

Ja również nie wiem w czym tkwi fenomen tego serialu. Widzę w nim tylko 4 idiotki rozmawiające o ciuchach i facetach, jakby świat się na tym kończył. Oczywiście może i ten serial to nie tylko to, jednak ja go tak odbieram.
Poza tym jest jeszcze kwestia estetyczna, za cholerę nie mogę znieść widoku Parker z tym czymś na twarzy... może i jestem mało tolerancyjna, ale skutecznie odstrasza mnie to od tego "fenomenu"

ocenił(a) serial na 8
lena_777

We wszystkim tym, co napisałaś :)
Oglądałam go jako nastolatka i teraz, przed snem chętnie wracam do niego na Comedy Central.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones