PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 538
ocen
7,6 10 1 76538
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

Mam zamiar kupić sobie książke "Seks w wielkim mieście" i mam małe pytanie. Czy książka jest bardzo połączona z serialem? I czy wogóle wam się podobała czy lepiej kupić sobie cały serial na dvd (co i tak zrobie) i nie marnować 25 zł na książke?

Cadaver

książka jest wspaniała!!naprawde ci polecam!!a tak wogóle to ja ją kupiłam za 18zł..pozdro!!

danusia_a1

ja kupiłam za 10 i wcale mi sie nie podoba. Ma mało wspolnego z serialem.

ocenił(a) serial na 7
martus_4

a ja ją dostałam, i też w ogóle mi się nie podobała, niestey.

ocenił(a) serial na 8
Cadaver

no niestety ksiązka ma niewiele wspolnego z serialem.
a co do podobania się.. mysle, ze to rzecz gustu. mnie osobiscie na kolana nie powaliła, wolę serial i film ;)

Angel_a

a czy książka i serial kończą się w tym samym momencie? czy różnice są bardzo znaczące czy niewielkie?

użytkownik usunięty
Cadaver

zależy jeszcze która książka.. z którego roku?

ocenił(a) serial na 10

Mi książka też się zupełnie nie podobała! Serial najlepszy.

ocenił(a) serial na 10
Cadaver

Hmm, wiem, że się spóźniam z moją wypowiedzią, ale też chciałam coś dodać na ten temat. Otóż ja kiążkę kupiłam i przeczytałam w 2003 roku (kosztowała jakieś 5 zł ). Rzuciłam się na tytuł, bo byłam (i nadal jestem, mimo upływu lat)fanką serialu,a poza tym uwielbiam książki
i zawsze bardziej mi się podobają od ich ekranizacji. Tym razem było inaczej. Nie twierdzę, że książka jest zła, ale spodziewałam się czegoś innego (czyli tego, do czego zdążyłam się przyzwyczaić oglądając serial). Wiem, że realizatorom serialu książka posłużyła za podstawę, ale nie jest to typowa ekranizacja. Trzeba o tym pamiętać zabierając się do czytania - wtedy książka naprawdę może się podobać. Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
Cadaver

Mi książka osobiście też sie nie podobała . serial rewelacyjny, ale książka jak dla mnie słaba

użytkownik usunięty
mushanga

Ja kupiłam książkę za 5 zł i całe szczęście, że tylko tyle wydałam. Była beznadziejna! Nudna, główne postaci odpychający, niesympatyczni (np patrz: idiotyczne i chamskie odzywki Mr. Biga do Carrie). Ponadto napisana w sposób, który mi nie odpowiada, czyli krótkimi historyjkami.
A na koniec epilog: Ta z tym, ten z nią. Ci mają dziecko. Tamci się rozwiedli. (zamień "ten" ta" na nazwiska i będziesz miał obraz epilogu).

Serial jest cudowny!

Gorzej, że książkowa Carrie też jest chamska, Cerrie z serialu ma wiele wad, ale nie krzyczy na ludzi i nie obrzuca ich przekleństwami. Książka to totalna porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones