PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 523
oceny
7,6 10 1 76523
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

Siema panowie, która bohaterka z serialu byłaby tą z którą byście poszli do łóżka?
Ja oczywiście wybieram Charlotte

bogobojnysukmistrz2

To aktorka daje twarz postaci a nie postać = aktorka.

Też byś "ją wziął do łóżka" gdyby, no nie wiem..., Agata Buzek użyczyła twarzy FIKCYJNEJ POSTACI Charlotte? Wiesz, że Dana Delany miała zagrać Carrie, tylko, że ta ją odrzuciła?

PS. Po tym temacie stwierdzam, że jest mi Ciebie żal bo nie masz dziewczyny, skoro zakładasz taki temat i jesteś tak zdesperowany.

Pozdrawiam i zdrowia życzę.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Hahahhaha o jezu

ocenił(a) serial na 7
michu1945

Nie rozumiem, co ma oznaczać wplątanie tutaj Agaty Buzek. Ona jest przepiękna, a Ty sugerujesz coś innego.

Keira2016

WEWNĘTRZNIE przepiękna.

ocenił(a) serial na 9
Keira2016

Dobrze, że uroda jest rzeczą względną:)
Pani Agata Buzek dla wielu będzie po prostu klasyczną brzydulą. Ja też nie dostrzegam w niej nic pięknego. Chyba tak jest, że "każda potwora znajdzie swojego amatora" i "nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba".

ocenił(a) serial na 9
bogobojnysukmistrz2

Ja jestem kobietą, ale pytałam mojego faceta i odpowiedział, że mix osobowości: Carrie i Samanthy w ciele Charlotty.
Sama Charlotte choć ładna, to wydaje się nudna...

ocenił(a) serial na 7
jusweg30

Charlotte jest porąbana. Miranda jest najlepsza. Inteligentna, sarkastyczna i piękna. Jako jedyna nie jest w tym serialu irytująca. Bo tak jak zachowań Carrie i Sam, już nie mówiąc o Charlotte, która żyje w jakieś kompletnie innej czasoprzestrzeni, nie jestem w stanie zrozumieć; tak z Mirandą zgadzam się we wszystkich kwestiach.

ocenił(a) serial na 9
Keira2016

Tylko Miranda jest b. zimna...wieje chłodem na kilometr. Też ją lubię, ale seksowna chyba nie jest, bo nie ma w niej zbyt wiele kobiecości- przynajmniej w takim tradycyjnym ujęciu. Uroda hmm... rzecz względna, jeśli ktoś lubi typ chłopczycy to tak. Najbardziej lubię Carrie wydaje mi się najbardziej normalna i taka właśnie kobieca. Przy Bigu jest taką słabą kobietką, przy Aidanie typem kobiety-kumpla, jeszcze inna przy Rusku. Carrie ma wiele twarzy. Tak naprawdę do końca nie wiadomo jak się zachowa, jest mniej przewidywalna od reszty.
Ja z żadną z bohaterek nie zgadzam się we wszystkich kwestiach, ale myślę, że najprędzej moją przyjaciółką mogła by być filmowa Carrie.
Wracając do tematu wątku, to myślę, że gdyby bohaterki istniały w rzeczywistości, najwięcej panów poszłoby albo z Charoltte- ze względów estetycznych albo z Sam- żeby się dobrze zabawić bez zobowiązań, Carrie i Miranda byłby na pewno w tyle za nimi.

bogobojnysukmistrz2

Zakladam, ze chodzi o jednorazowy "numerek" ? Jesli tak to Samatha.

auxil

Crap. Wcieło mi "n". Samantha

ocenił(a) serial na 8
bogobojnysukmistrz2

To kto brałby Mirandę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones