PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 538
ocen
7,6 10 1 76538
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

Po Gotowych na wszystko postanowiłam sprawdzić, czym Seks w wielkim mieście tak
zachwyca. Właśnie zaczęłam oglądać 5 sezon i jak w tytule wyżej, nie rozumiem tej
popularności. Z serialem męczę się strasznie. Tak jak DH obejrzałam w miesiąc, tak z SATC
nie mogę skończyć w 3 miesiące. Nie mówię, że to badziew, ale także niczym mnie nie
zachwycił, dla mnie jest zwyczajnie nudny. Wieczne rozmowy o seksie, zaliczaniu facetów, o
nieszczęśliwych miłostkach szczególnie Carrie i Big'a. To strasznie męczy. Nie kręci mnie te
ich "wyzwolenie". Nie cierpię przerywać czegoś, co już zaczęłam, dlatego chcę dokończyć ten
serial. Ale naprawdę już nie mogę się doczekać aż go skończę i zapomnę o nim. Może po
prostu nie trafił w mój gust, dla mnie musi się coś dziać, lubię tajemnice i intrygi. SATC to
serial nie dla mnie, zwyczajnie nudny i męczący. Ale ode mnie 5/10, bo są seriale o wiele
gorsze.

Hadley

Hmm...nie wszystkim musi się podobać, rzecz wiadoma. Ja natomiast bardzo lubię ten serial. Jakoś tak spoglądają na związki i seks z przymrużeniem oka, nutką komedii. Mnie nie nudził. Nowy odcinek, nowi faceci i ich dziwactwa. Jeśli lubisz tajemnice, intrygi, to odpuść sobie ten serial, męczysz się aż mi ciebie szkoda :). W Gotowych na wszystko było mnóstwo zagadek i zwrotów akcji, tajemniczych morderstw. Tu tego nie znajdziesz.! W seksie darowali sobie jakieś skomplikowane wątki, skupili się na jednym- wiadomo jakim. Według mnie oglądałaś to ze złym nastawieniem i ogromnie się rozczarowałaś przez to.

ocenił(a) serial na 8
Hadley

To są zupełnie różne seriale, nie ma ich co porównywać.

ocenił(a) serial na 9
Hadley

Kocham Gotowe na wszystko i wielbię Seks w wielkim mieście. Myślę, że oglądając Seks... należy unikać oceniania bohaterek, a skupić się na zabawie. Wczoraj oglądałam dwa odcinki i bawi mnie niezmiennie.

Hadley

jak już osoba wyżej napisała - kwestia gustu. Ja również nie jestem fanką tego serialu. Nie leży mi ten rodzaj humoru. Zanudziłam się na 1 serii i darowałam sobie resztę. :P
Weszłam na forum z ciekawości, aby dowiedzieć się za co ludzie lubią ten serial. :)

pozdrawiam

samsara_fw

Pierwszy sezon jest właśnie drętwy. Dopiero potem akcja i humor wskakuje na zupełnie inny, wyższy poziom.

michu1945

ok sprawdzę :P

samsara_fw

Również z ciekawości postanowiłem sprawdzić ten serial. Nie wiem, jak rozumieć akcję, która się rzekomo rozkręca po pierwszym sezonie. Serial całościowo jest przerażająco słaby. Przerażająco, bo był przy tym szalenie popularny. Miliony na całym świecie fascynują się serialem o... lachociągach. Oczywiście wyłączając pseudofilozoficzne rozkminy Carrie.
- Carrie: Czy miłość istnieje? Może moim przeznaczeniem jest bycie singlem? O, a co u was dziewczyny?
- Ruda: Robiłam laskę nowemu facetowi, ale jego sperma mi nie smakuje.
- Samantha: Mój maratończyk lizał mi tyłek
- Szarlot: Robiłam to z mężem w kinie. I obciągnęłam mu.

Prawie jakbym oglądał American Pie

Fred_9

Akcja, że bohaterka nie mówi wprost do kamery i nie ma tych ohydnych ankiet na ulicy, gdzie przechodnie też mówią wprost do kamery. To mnie wk*****ło w pierwszym sezonie. Albo robili serial, albo dokument. Humor też się polepszył, ale sam też traktuje ten serial jako odmóżdżający i taki... praktycznie o niczym = łatwy, lekki i przyjemny, bez konieczności zastanawiania się nad nim. Nie zmienia to faktu, że lubię go oglądać.

ocenił(a) serial na 8
Hadley

Jak byłam młodsza serial mnie denerwował i nie potrafiłam oglądać go, Dziś gdy pomału zbliżam się do 30-stki jakoś inaczej go odbieram i zaczyna mi się podobać.

ocenił(a) serial na 8
wikiw99

Ja mam 20 lat i odebrałam go tak, jak napisałam, ale... Teraz, gdy skończyłam 6 sezon i przyznam szczerze, że troszkę przywiązałam się do bohaterek i nawet trochę brakuję mi tego serialu, dlatego ocenę podniosłam do 6.

Hadley

Pierwszy film kinowy SATC z 2008 jest dokłądnie taki jak odcinki 6-tej serii. Obejrzyj a nie pożałujesz, natomiast drugi film z 2012 to KOMPLETNA PORAŻKA.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Oglądałam, pierwszą i drugą część :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones