PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 759
ocen
7,6 10 1 76759
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

Ponoć Polsat ma zabrać się za polską wersję tego serialu z Joanną Liszowską jako Carrie Bradshaw i Małgorzatą Sochą. A w każdym razie ma to być inspirowane na amerykańskiej wersji.

ocenił(a) serial na 8
aka13

bardzo prosze bez takich żartów... no chyba nie mówisz poważnie? przecież to będzie porażka!

paulazaz

znowu zamienią Nowy Jork na Warszawe albo Kraków bo innych miast w Polsce nie ma :D

ocenił(a) serial na 8
Vaez

Warszawa na bank! Już się zastanawiam kto sie wcieli w Mr Big'a ...

ocenił(a) serial na 10
paulazaz

Obstawiam Karolaka.

Ohaminus

no dzieki, oplulam ekran przez Ciebie :P

aka13

Ludzie uspokójcie się! To nie ma być Polska wersja "Sex and the City", tylko serial o podobnej fabule. Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa.Będzie to historia czterech kobiet w różnym wieku, które w zabawny sposób omawiają sprawy, którymi żyją.

Mimo że fabuła jest podobna do Seksu w wielkim mieście, to nie taka sama. Nie wybierajcie kto zagra Bigga, bo nawet bohaterki czym innym się zajmują. Zauważcie że 3 z 4 przyjaciółek ma już partnerów. Więc nie panikujmy, nie zniszczą nam tego fajnego serialu.

Ja sam z ciekawości obejrzę pilotażowy odcinek, z nadzieją że coś ciekawego z tego serialu wyjdzie. Coś co pomoże przełamać niektóre tabu.

patrykxd_96

Znające się z czasów szkolnych, ale w różnym wieku? Patrząc na obsadę, to zakładam, że niektóre kończyły podstawówkę, a inne w tym czasie bawiły się w piaskownicy ;).

aka13

Z tego co pamiętam, serial tvn-u, bodajże klub szalonych dziewic, także miał być inspirowany satc. Miało być swobodnie, miały być wyzwolone itd itp. A wyszło...szkoda słów. Szkoda że w Polsce nie potrafią zrobić czegoś oryginalnego, swojego, tylko ciągle "Polska Ally McBeal" , "Polski Seks w wielkim mieście", "Polska Dynastia" etc.

ocenił(a) serial na 9
aknifla

Dokładnie;] Ja nie mam złudzeń, że to będą popłuczyny i żenada, tak jak nie myliłam się co do wcześniej przez Ciebie cytowanego "Klubu szalonych dziewic", chociaż jeżeli to nie tylko tytuł roboczy "Przyjaciółki" również nie grzeszą polotem i elokwencją;]
"SATC" jest jedyny w swoim rodzaju i na wskroś amerykański (akurat w tym przypadku w dobrym tego słowa znaczeniu) i zżynanie tego schematu i pomysłu na chama w polskie serialowe realia jest z góry skazane na porażkę;]

ocenił(a) serial na 10
aka13

porażka, niech się lepiej nie ośmieszają:)
a próbą podrobienia tego serialu był już serial 'kochaj mnie, kochaj'.

SandraG

z opisów wnioskuje że to będzie takie pomieszanie "Gotowych na wszystko" i "Seksu w wielkim mieście " tylko że po polsku :) i napewno niedorówna amerykańskim oryginałom i będzie porażka :/ ale może się mylę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones